Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Siros, tinis filmek?

Tudtok olyan sorozatot illetve filmet ami nagyon szomoru, siros? Fiatalokrol szoljon. 2000-esnel ne legyen regebbi❤

Keress kérdéseket hasonló témákban: dráma, sírás, film

2018. jan. 25. 14:38  Privát üzenet  

A válaszok
Dorián.G nevű felhasználó válasza:

Egy különc srác feljegyzései

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. jan. 25. 15:27 Privát üzenet
just-a-black-lady nevű felhasználó válasza:

Skins nevű sorozatot ajánlom.

Talán nem ez a legszomorúbb és legsiratósabb, de tinédzser mindegyik főszereplő. Tele van rengeteg váratlan, meglepő fordulattal, néhány részt én is megkönnyeztem, pedig egyáltalán nem vagyok az a sírós fajta.

7 évadja van, én most járok a 6.-nál, de tényleg csak ajánlani tudom. Az eleje lehet, hogy egy kicsit unalmasnak tűnik majd, de majd beindul a sztori. :D

A válaszíró 95%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. jan. 26. 02:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mondanátok nekem filmeket? Ilyen tinikről szóló tiniknek való romantikus filmet szeretnékl nézni
Szerelmes, tinis filmek vagy sorozatok? (tobbi lent)
Milyen tinis filmek vannak amik bulizásról, szerelemről sexről szólnak? 2005 től újabbak legyenek
Jó tinis filmek?
Csajos, tinis filmek?
Milyen hasonló filmek, sorozatok vannak mint az Alkonyat és a vámpírnaplók? Ilyen tinis, szerelmesre gondolok ;)

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!