Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » FRIENDS! Csak szerintem volt...

FRIENDS! Csak szerintem volt idegesítő Ross+Rachel páros?

Figyelt kérdés
Újra elkezdtem nézni a sorozatot és annyira rosszul vagyok Rosstol... :D vélemények?
2018. jan. 27. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az elején még viccesek voltak együtt, de nem kellett volan újra összejönniük.
2018. jan. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ahányszor újra néztem annyiszor máshogy voltam vele. Rachelt sokáig utáltam és a végén szerintem se kellett volna összejönniük. Mondjuk egy Rachel Joey viccesebb lett volna, mármint ha rendesen csinálják.
2018. jan. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En is egy ideig utaltam Rachelt de utána megkedveltem :D de például szerintem Ross annyira egy 'mellékszereplő'.. Vagy is számomra.. De lehet a magyar hangja miatt vagyok rosszul tőle.
2018. jan. 27. 17:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Most utoljára angolul néztem, na, David hangja még Rossosabb, mint magyarul :D
2018. jan. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én szerettem Rosst végig, ellenben Joeyval aki nagyon idegesítő volt az ostobaságával már tulzásba vitték szerintem. Rachel hol bírom hol nem nagyon önző tud lenni.

Mondjuk most nézem elsőnek.

2020. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!