Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek mi a legjobb film?

Kinek mi a legjobb film?

Figyelt kérdés

Melyik az a film amelyiket bármikor szívesen nézel meg újra és újra?Írjatok film címeket.Nekem a legjobb a " szerelmünk lapjai " vagy " Azumi " ja és ne felejtsem ki a " Nyomorultak " filmet sem.

Köszönöm a válaszokat!!! Zöld pacsival jutalmazom......


2018. jan. 27. 18:34
1 2
 11/12 HalkHogen ***** válasza:

Még azért eszembe jutott pár, amik hatalmas filmek szerintem, s bármikor megnézem. Változó, hogy milyen okból: jó történet, hangulat, színészi játék, szórakozás, aranyköpések stb. Bizonyos szempontból mindegyik hat a lelkemre, ad nekem valamit.


Macbeth (Polanski)

Körhinta

Psycho 1-2.

Utánunk a tűzözön

Ragadozó 1.

Rambo

Hegedűs a háztetőn

Igazából szerelem

Nyolcadik utas: a halál

A bolygó neve: Halál

A mélység titka

Aranyláz

A Generális

Modern idők

2018. jan. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Továbbra is ment mindenkinek a zöld pacsi!

Örömmel olvasom válaszaitokat mert látom hogy igényes film nézők hada sorakozik fel és nem vagytok beájulva holmi limonádé vagy kommersz filmektől.Sok olyan film címekkel találkoztam itt amire azt mondtam,na ezt én is újra megnézném.A tejesség igénye nélkül,Körhinta ( Töröcsik Mari ) vagy Hegedűs a háztetőn ( Besenyei Ferenc ) ...ha én gazdag lennék...stb.Meg fogalmazodott bennem,hogy jó ötlet volt ezt a kérdést feltennem és köszönöm a fáradozásótokat és az időt ami a válasz leírásába került.Várom a további válaszokat.

2018. jan. 28. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!