Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok sorozatokat ajánlani?

Tudnátok sorozatokat ajánlani?

Figyelt kérdés
A tini sorozatokat szeretem,és az is jó,ha van benne valami misztikus dolg, relytélyek és némi szerelem.Viszonylag újabb sorozatokat keresek.Eddig láttam:Teen wolf, kínos,faking it,pll, gossip girl,runaways,famous in love,sakm, shameless,dead of summer,búra alatt,klikk, riverdale, 13 reasons why,anubisz házának relytélyei, shadowhunters,odaát. Ezekhez hasonlót keresek. A trónok harcát, a Vámpírnaplókat, 10 dolog amit utálok benned-et ismerem,de nem érdekelnek. Valaki esetleg tudna ajánlani ezeken kívül?

2018. jan. 31. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Shannara-a jövő krónikája
2018. jan. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hazug csajok társasága (Tavaly fejezték be), idén kezdtem el ledarálni az egészet, nagyon jó. Most az 5. évadnál járok.


Buffy, a vámpírok réme (ez régebbi)

2018. febr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Glee-sztárok leszünk

Kegyetlen csillogás

Kívülállók

Stranger Things

Skins

The Bold Type

A kondom el van vetve (Suburgatory)

Carrie naplója

2018. febr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
The fosters
2018. febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A barka
2018. febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
The Fosters-t el akartam kezdeni,de az első részét nem találtam meg.Sorozatbaráton kívül hol tudom meg megnézni?
2018. febr. 2. 16:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Hex
2018. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!