Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki valami jó escape...

Valaki valami jó escape filmet? És ennek a filmnek valaki a címét?

Figyelt kérdés

Sziasztok,szabadulós filmeket keresek,ahol feladatokat kell megoldani és csak úgy juthatnak ki.

Pl The cube, Circle (bár ez annyira nem, de ilyen is jöhet), The Exam, Escape room

Stb :D

A film: Arról szól, hogy hívnak embereket ilyen felelsz vagy merszes játékba, és aki nyer az pénzt nyer, de durva dolgokat kell megcsinálniuk,és egy csomóan meghalnak. Régen láttam már, nem nagyon tudom részletesebben mi van benne, volt benne olyan is, hogy választhatott valaki, hogy a saját lábába szúrja a kést, vagy a másikéba meg ilyenek :D

Előre is köszönöm :D



2018. febr. 2. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Amit lent említesz, az szerintem a Nerve című film:

[link]

2018. febr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Neem, ezt a filmet már láttam :)

Egy asztalnál ülnek, és úgy játszanak, és jaa nem tudom jobban elmagyarázni, de köszönöm így is:)

2018. febr. 3. 14:23
 3/4 anonim válasza:
Najó, ez érdekel:D
2019. márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Uhh, barinőm azt mondta, látta az előzetest, elvileg ez a "Felelsz vagy mersz"

Hát akkor zsa filmet nézni😂💪

2019. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!