Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A fantasy filmekben, sorozatok...

A fantasy filmekben, sorozatokban (pl. : A Gűrűk ura, A hobbit, Trónok harca) miért nem festik be a "kiszőkített" szereplő szemöldökét?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2018. febr. 4. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem azért mert a szemöldök a mimikának a kifejezésnek egy igen fontos eszköze.

egy színész esetében pedig ez fokozottan fontos szempont.

és persze az albínó látszatot is igyekeznek elkerülni,mert világos szemöldökkel full albínó lenne az összes.

2018. febr. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja. És annyit hozzátennék, hogy a való életben is ritka, hogy egy eredeti szőke hajú embernek a szemöldöke is szőke.
2018. febr. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez a legnagyobb baj? :D A csajnak pl. kifejezetten jobb így, hülyén nézne ki szőke szemöldökkel. Amúgy is látszik rajta hogy festett/paróka szőke.
2018. febr. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3


Miért, ezt az oldalt csak vészhelyzetekkor szabad használni? Szerintem a sok "Melyik film lehet ez?" (ilyet kérdezni a Google és az IMDb korában...) elfér ez, nem?


Én egy Targaryent kb. így képzelnék el:

[link]


Emilia Clarke a sötét szemöldökével meg úgy néz ki, mint egy festett hajú geek csaj, aki épp valamilyen fantasy-fesztiválra tart.

2018. febr. 10. 13:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Kevés olyan karakter van a sorozatban aki pont úgy néz ki mint ahogy a könyvekben leírták.

Az előttem hozzászólók jól megválaszolták a kérdést, a színészi játék miatt és mert jobban mutatnak a képernyőn így.

Valójában a targaryeneknek ezüst színű hajuk van és ibolyaszínű szemük. Ez a soroztaban elég hülyén nézett volna ki :D

2018. febr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is természetes szőke hajú vagyok, de a testemen MINDEN más szőr meg fekete. Tiszta Legolas vagyok akkor?


Anyukám barna hajú, apukám fekete hajú, tesóm is nagyon sötét barna hajú, ami már feketének tűnik. De az egyik nagymamám szőke hajú-kék szemű (volt, ma már ősz). És olvastam erről, hogy az ilyen külső tulajdonságok átugorhatnak egy generációt. A szemem is zöldes-barna, pedig minden szülőnek, tesónak barna + másik három nagyszülőnek is.

2018. febr. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!