Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca gyerekes?

Trónok harca gyerekes?

Figyelt kérdés
Szeretem a trónok harca sorozatot, barátnőmmel összevesztünk rajta, hogy szerinte ez nagyon gyerekes, hogy ilyen sorozatokat szeretek. Mi a véleményetek erről? 27/F

2018. febr. 6. 13:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%

Bocs de a barátnőd dilis. A Trónok Harca minden idők egyik legjobbnak titulált sorozata, és ezt nem én mondom.

És egyáltalán nem gyerekes, már csak a rengeteg vér miatt sem. Én inkáb akárkinek mutattam folyton azt hallom hogy milyen szaftos... És hiába van jó története sokan emiatt nem állnak neki.

Kérdem én ha szerinte a GOT gyerekes, akkor mi nem az?

2018. febr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Alacsony önėrtékelésű nőkkel eleve nem lehetközösen nézni ezt mert ők csak annyit látnak hogy a meztel nőket nézed benne akik jobb testűek mint ő.

Ezért szokták nem szeretni vagy leszólni.

2018. febr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
A Trónok harca minden, csak nem gyerekes. Nagyon jó sorozat, egyik legjobb, amit láttam. 15/l voltam.
2018. febr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
28%
nem lehet hogy a sorozatnézést tartja gyerekesnek, és nem a sorozatot, amit nézel? bár igazából, mindegy, mert mindkettőt hülyeség gyerekesnek gondolni
2018. febr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem gyerekes a sorozat. Ne pontozzatok le, de én nem szeretem, mert számomra unalmas, amúgy nagyon jól meg van csinálva.
2018. febr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Vannak emberek akiknek minden gyerekes ami fantasy, viszont a filmes hackelések, ellenszer kifejlesztés órák alatt nem...
2018. febr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
14%

A sorozat nézés nem gyerekes de a sorozat típusa az .

A barátnőd mellett ilyeneket nézel ? Nagy lehet a baj .

25/F

2018. febr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
18%
Nem nem gyerekes, szimplán sz-a-r.
2018. febr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
#7 magyarázd már meg mitől gyerekes egy 18+ korhatáros sorozat
2018. febr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%

szerintem arra gondolt,hogy volt egy hosszabb időszak amikor a fantasy műfaj elment gyerekmesébe,az arnoldos conan sikere után meg zs kategóriába a 80as években.

mondjuk azóta már rahabilitálták a műfajt nem kicsit,szóval a válasza nem helytálló.

ezért is van olyan kevés,mert a legdrágább műfaj.


meg persze arra is gondolt valószínűleg,hogy nála olyan szintű a pi.na hiány,hogy ha végre a közelébe juthatna egynek,akkor nem enne,nem inna,nem aludna,nem nézne tv sorozatot,hanem csak dugna és dugna míg el nem pusztul végkimerülésben,mint az ausztrál kanegér:)

2018. febr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!