Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Te mennyire értékeled a szex...

Te mennyire értékeled a szex jeleneteket filmekben/sorozatokban?

Figyelt kérdés

Csak én vagyok úgy, hogy visszataszítónak tartom általában (és nem vagyok prűd), kivéve néhany kivételt, ami jól van elkészítve és valamiért tetszik is, illetve a történetre is rásegít(!), tehát nem csak úgy beszúrják, mert sok filmrendező fejében érdekesebbé teszi a filmet egy random szex jelenet.

Csak személyes vélemény, kíváncsi voltam más hogy van vele:)


2018. febr. 6. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én félve nézem, mert a szüleim valahogy mindig akkor nyitnak be a szobámba.
2018. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokszor tényleg erőltetett, fölösleges a történet szempintjából, de nem mindig. Például ami így elsőre eszembe jut, hogy jól van elkészítve, az Örök tél c. filmben zseniálisan művészi felvétellel oldották meg
2018. febr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyan szempontból semmi bajom a szexjelenetekkel, hogy nem vagyok prűd, simán megnézem, nekem inkább azzal van bajom mikor folyamatosan erőltetik, pl. a Trónok harca csak erről szól, ami nagyon zavaró, mert semmit nem visz a cselekményen, csak arra van kihegyezve hogy minél több tizenévest bevonzzon a sorozat akik majd élvezkednek a pucérkodó szőke csajszin, de értelme kb. semmi a sorozat szempontjából, csak összefektetik fűvel-fával.
2018. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35 évesen nem igazán hoz lázba egy pucér kép, vagy egy szex jelenet. Láttam már karón varjút.
2018. febr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok vele, hogy ha van értelme beletenni a cselekménybe, akkor oké (Pl: Halálsoron, amikor Tom Hanks hazamegy betegségéből gyógyultan, bár nem mutatnak kb semmit belőle, de a lényeg, hogy totál illik és kell is oda!)

De ha csam azért van szexjelenet egy filmben, hogy ezzel vonzzák be a nézőket, akkor nem látom értelmét.

2018. febr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:D

Nekem egy példa jutott eszembe, spartacusban eléggé tetszett, itt jelentett is valamit a történet szempontjából és valahogy jól is volt elkészítve. Azonkívül mind csak klasszikus film példák jutnak eszembe:))

A színészeknek is ciki lehet annyit pajzánkodni egymáskőzt fölöslegesen.

2018. febr. 12. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!