Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki a legjobb az...

Szerintetek ki a legjobb az újonnan behozott Star Warsos női karakterek közül?

Figyelt kérdés

Most hagyjuk Leiát, Padmét, Ahsokát meg Darth Talont, az érdekelne hogy a Disney érából (tehát 2015 óta) behozott női karakterek közül nektek ki tetszik eddig a legjobban (akár külsőre, akár tulajdonságokra, képességekre, kisugárzásra, akármi)?


Rey, Jyn Erso vagy Qi'ra (jó, tudom őt még csak trailerben láttuk de akár ez alapján is..)? Illetve az őket játszó színésznők közül (Daiy Ridley, Felicity Jones, Emilia Clarke) ki a legszimpatikusabb? (Mindhárman angolok amúgy ha jól tudom.)



2018. febr. 6. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Jyn jó volt! Többet megtudtunk róla egy filmből, mint MaRey Sue-ról kettő alatt
2018. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Ezek közül Jyn Erso, mert aránylag jól megírt karakter, nem érzed olyan Mary Suenak mint Rey-t, tudod, hogy mit miért csinál, és tudod, hogy miért ért ahhoz amihez, aki ugyanis egy terrorista mellett tölti a gyerekkorát, attól igenis elvárható, hogy tudjon verekedni, és hidegvérrel le merjen lőni valakit, meg be merjen vállalni egy potenciálisan öngyilkos küldetést.

Reyel meg az a legnagyobb baj, hogy mindenhez ért egy pillanat alatt, jó szerelő, jó pilóta, brutálisan erős erőhasználó, instant fénykard forgató, mindenféle képzés nélkül és így tovább. Ha ez nem elég, mégcsak morális szürkeség jeleit sem mutatja, te komolyan elhiszed egy antiszociális, roncskeresgélő emberről, aki tíz-tizenöt évet élt egy sivatag bolygó, csak magára hagyatva, hogy majd nem adja el első adandó alkalommal azt a droidot, ami az ottani viszonyok közt egy vagyont ér?

2018. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Jyn Erso a legizgalmasabb közülük. Felicity Jonest már a Star Wars előtt is nagyon kedveltem. Örülök, hogy szélesebb körben is ismertebb lett a film révén. És szerintem a legjobb színésznő is ő hármójuk közül.


Nekem amúgy Rey-el sincs különösen bajom. Daisy Ridley is szimpatikus csajnak tűnik.

2018. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3%
Az összes ugyanarra a libsi sablonra épül. Hurdur férfi gonosz buta nő jó erős hurdur.
2018. febr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Jyn
2018. febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Jyn egyértelműen.

(De ez igaz bármelyik Zsivány szereplőre, én bármelyik karaktert érdekesebbnek találom, mint a fő szériás párját akihez hasonlítani lehetne. A Zsiványban a színészek is sokkal jobbak voltak. Egyik se volt kezdő színész, mindnek volt valami elismerése, minimum legalább a saját országában. Abból a casting-ból sokkal többet is ki lehetett volna hozni! Kár hogy csak egy köztes részre hozták össze őket.)

A fő sztoriból az egyetlen viszonylag értékelhető karakter Kylo Ren. Igazából egyedül neki van valami hátértörténete és még a színész aki játssza se teljesen béna. A többiek lógnak a levegőben. Reynek a végére talán kerítenek végre valami háttér sztorit és végül csak kinyögik végre, hogy hova kel őt az SW-be tenni, de még ha így is lesz, az én szemeben Jyn karaktere, akkor is messze veri. Az én szememben talpraesettebb és a színésznő is jobb.


Qi'ra-ról meg annyit , hogy sablon karakternek tűnik, nekem nem túl szimpi egyenlőre. Sőt, számomra az első perctől fogva egy nagy kérdőjel, hogy egyáltalán szükség van-e egy fiatal Han Solo filmre!? A trailer alapján pedig még mindig nem érzem magamat meggyőzve... (Így kapásból a trailer alapján semmi SW hangulata nincs a filmnek, szóval nem lepődnék meg, ha a most előszeretettel fikázott 8. rész, visszanézve már nem is tűnne annyira sz@rnak a Solo film után... majd meglátjuk)

2018. febr. 8. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
Jan Ors (nem pedig a gagyi Jyn Erso ami egy ócska disney másolat)
2018. febr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Rey a legszimpatikusabb.
2018. febr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Rey és Jyn
2018. febr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jyn, mert igazából csak ő az aki karakter...
2018. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!