Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Egy mondatban külön-külön...

Egy mondatban külön-külön összefoglalnátok a véleményeteket az alábbi animékről?

Figyelt kérdés
Code Geass, Death Note, One Outs, Conan a detektív, No game No Life, Kaiji, saga of tanya the evil, kakegurui

2018. febr. 8. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Miért?
2018. febr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Trevor. ***** válasza:
47%

Death Note: Izgalmas nyomozós sorozat, ami többször elgondolkodtatja a nézőt, van normális magyar szinkronja de a 25. rész után el van rontva.


No Game No Life: Könnyed vígjáték ecchi elemekkel, remek színvilággal viszont nincs igazán lezárva, ráférne egy második évad.


Többit nem láttam.

2018. febr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Látam mindet, és tudnék róluk beszélni, de nem értem, hogy mire kell ._.
2018. febr. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Code Geass: Sokan ajánlják, de a mecha műfaj és az ocsmány karakterdizájn miatt messze elkerültem.


Death Note: Messze túlértékelt, szórakoztató középkategóriás krimi.


One Outs: nem ismerem


Conan a detektív: Kult-klasszikus, jópofa, szeretem, de sosem sikerült "végig" nézni.


No game No Life: Többször végig röhögtem már, ecchinek minőségi.


Kaiji: Nagyobb figyelmet érdemelne, szépen kidolgozott karakterek és izgalmas sztori.


Youjo Senki (Tanya): A '17-es téli szezon gyöngyszeme volt.


Kakegurui: Szép körítés, szegényes belső tartalom.

2018. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Code geass: Egy egész jó anime, mecha műfaj, amit én nem annyia bírok, de maga az anime nagyon király, a zenéje is! A őszereplő egy szimpatikus pszichopata.


Death Note: Nagyjából ugyan az, min a CG, de egy fokkal talán jobb. De míg a CG egy meca műfajú háborús akció sorozat, addig ez egy krimi-horror.


Conan a detektív: Tökéletes hangulat, sablonos sztori, jó humor... Nem kötelező darab, de tudom ajánlani.

A többit nem ismerem. :P

2018. okt. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!