Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akik megnézték már az Éhezők...

Akik megnézték már az Éhezők viada befejező részét, leírnátok a véleményeteket?

Figyelt kérdés
Én is nagy rajongó vagyok, de sajnos nincs időm elmenni moziba, csak akkor tudom megnézni a filmet, ha felkerül az internetre. Köszi előre is :) (Spoilert nem baj, ha írtok, könyveket már olvastam)

2015. nov. 19. 13:12
 1/4 A kérdező kommentje:
*viadala
2015. nov. 19. 13:13
 2/4 anonim válasza:
Hát nekem nem tetszett. Nagyon sok mindent nem értettem benne és nagyon eröltetett lett. Mondjuk voltak benne izgalmas jelenetek ami mellette szól, de összességében nem lett valami jó
2015. nov. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó , kicsit szomorú voltam , hogy a filmben is meghal Prim. Összességében szinte azok voltak mint a könyvbe de voltak változtatások: Katniss elszökik a 13.-ból , Effie-Haymitch csók
2015. nov. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem tetszett mert óriási fan vagyok, de itthon 2D-ben nem volt olyan jó. Aztán megnéztem 4D-ben moziban és úgy sokkal élvezhetőbb volt. Szóval ha otthon fogod nézni lehet hogy csalódást fog okozni.
2015. dec. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!