Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Leírnátok a véleményeteket...

Leírnátok a véleményeteket hosszan ezekről a sorozatokról? Megéri őket nézni? (Lent)

Figyelt kérdés

Once Upon a Time

Sherlock

Merlin

Misfits

Shameless

Vámpírnaplók

Teen Wolf

A bárka



2015. júl. 28. 21:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%

Once upon a time- egy idő után nagyon klisé és nevetséges lesz..szerintem

Sherlock-ZSENIÁLIS!!! mindenképp:)

A többiről nem nyilatkozom, mert nem ismerem annyira

2015. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
ja hogy hosszan...sherlockról hosszabban: Rettentesen jó színészi alakítás, izgalmas, csavaro, nem agyonrágott téma. Poénos, de mégis komoly, valamiben több mint a többi nyomozós sorozat. A karakterek imádnivalóak, egyediek. Csak ajánlani tudom, ha elkezded nézni garantáltan nem bánod meg:)
2015. júl. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

És még sorozatokhoz hozzátenném a BihBig bang theory-t és a Dextert. Ezekről mi a véleményetek?

2015. júl. 28. 21:33
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Shameless - Mindenképp. Főleg ha szereted azokat a filmeket, ahol nehezebb körülményű családról van szó, hogy hoygan boldogulnak. Ráadásul nagyon humoros az egész a maga drámájával a háttérben. Csak dicsérni tudom a sorozatot. (Az US változatot láttam). Bár ha nagyon konzervatív vagy akkor nem a te sorozatod.


Teen Wolf - Nekem nagyon tetszett, a vérfarkasos sorozatok közül sztem a legjobb. Nem mintha olyan sok lenne persze... Nem folyton romantikus szálak vannak benne, és nem az a tipikus "lányos" sorozat, ahol azt kell követni hogy egy csaj most melyik rossz fiút tartja szimpatikusnak.... Vannak benne hatalmas poénok is szóval sztem maximálisan megéri belekezdeni.

2015. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Big Bang Theory nagyon jo sorozat ugy az 5. szezonig. Misfits es Shameless is nagyon jo(utobbi termeszetesen a UK valtozat). Ha az ilyen verfarkasos sorozatok is erdekelnek, ajanlanam meg a Being Human-t.
2015. júl. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát, korrekt véleményért azért jó lenne ismerni téged, mivel a felsorolt sorozatok elég eltérő kategóriába tartoznak. De így elmondom az én véleményem.


A Sherlock zseniális, egy olyan sorozat, ami a legtöbb embernek tetszik, ízléstől függetlenül. Zseniálisan megcsinálták, jók a színészek, a sztori, pörgős, a látvány és a zene is nagyon passzol, abszolút kedvenc.


A Shameless is egy nagy kedvenc, bár ebben már vannak olyan dolgok, amelyek egyeseket megbotránkoztathatnak.

Egy csóró nagycsaládról szól, akik elé sok sz*rságon mentek/mennek keresztül, de valahogy mindig kimásznak a bajból. A karakterek nagyon jófejek és szerethetőek, a sztori is jó, pörgős.

Elég szókimondó és tabudöngető sorozat, ha ez zavar, nem biztos, hogy tetszeni fog.


TBBT-t is nagyon szeretem, az utolsó évadokat leszámítva.

Szerethető kockákról szól, ha ez a világ kicsit is érdekel, akkor imádni fogod, ha nem, valószínűleg akkor is :) Az egyik legviccesebb sitcom, amit eddig láttam, emellett nagyon eredeti. Egy rész ~20 perc, már az első rész is hozza a színvonalat, úgyhogy 1-2 rész után eldöntheted, tetszik-e vagy sem.


Ó, hát a Dexter nálam az abszolút kedvenc.

Erről nem is kezdek el írni, mert nem fogom tudni abbahagyni :) Én mindenképpen ajánlom. (Ha jobban belegondolok, az összes Showtime sorozatot ajánlom :D)

2015. júl. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
VAMPIRNAPLOK- Az eddigi legjobb sorozat, amid eddig lattam. Izgalmas tortenet, jo szineszek, mellesleg iszonyat helyes pasikkal:D ha fiu vagy akkor se bankodj, a csajok is nagyon szepek. Egy misztikua sorozat, vampirokkal, verfarkasokkal, boszorkanyokkal. Egy vampir testverpar a foszereploje es egy elsonek hetkoznapinak tuno lany. Tenyleg nagyon izgalmas, es megvan benne minden. Harc, szerelem, armanykodas, izgalom.
2015. júl. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 shofia ***** válasza:
100%
Én a merlin-t, és a sherlock-ot nagyon ajánlom, kedvenc sorozataim, a többit nem ismerem. A Teen Wolf-ról igazából nem tudok sokat mondani, én belenéztem, és nem tetszett, de mindenkinek más a stílusa, úgyhogy te döntsd el, nézz bele.
2015. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
A BÁRKA : Nagyon jó sorozat tényleg. Kicsit mondhatni misztikus ugyanis egy atomkatasztrófa után hajóznak a tengeren. De Mario Casas főszereplése hatalmas a legjobb színész emellett egy rész se telik el ugy hogy az ember ne izguljon hogy uristen most mi lesz. Igaz a végén dráma de teljesen megéri és ha 1 részt megnéztél nem tudsz megállni. Megmondom őszintén és a szerepfelosztás miatt hogy Mario Casas játszik benne azért kezdtem el nézni és megvallom nem vagyok ez az akciófilmes típus sőt..de egyszerűen annyira fantasztikus hogy le se lehet írni mindenképp nézd meg !:)
2015. aug. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

ONCE UPON A TIME:Elképesztően jó sorozat!Most fejeztem be a harmadik évadot.Izgalmas,fordulatos,tele van meglepetésekkel es váratlan fordulatokkal.Én imádom!

Szerinem a MERLIN is jó,érdemes megnézni.A többit nem igazán ismerem...

2015. okt. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!