Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Eddig minden filmet valahogy...

Eddig minden filmet valahogy kikovetkeztettem. Tudtok nekem ajanlani filmet vagy elmondani errol a velemenyeteket?

Figyelt kérdés
Az a problemam hogy eddig barmilyen filmet amit megneztem mindig kikovetkeztettem mi lesz a vege vagy hogy mi fog tortenni, az elejen orultem ennek de most mar nem nagyon elvezem a film nezest emiatt. Olyan filmeket vagy konyveket keresek amit nem nagyon lehet kikovetkeztetni es nehez rajonni de eddig csak maximum 2 olyan konyvet olvastam es talan 1 filmet lattam pedig olvastam eleg sok konyvet es lattam is rengeteg filmet de mindig rajovok a vegere. Most is megneztem egy filmet amire sokan azt mondtak zavaros vagy nem ertettek de elkeseredtem a vegere mivel tudtam mi lesz a vege. (Angol billentyuzetrol irok)
2017. dec. 24. 00:49
 1/10 Sidova Csanád ***** válasza:
Nemtudom, hogy milyen mufajt szeretsz, de ajanlom a Ház az erdő mélyén cimu filmet!! Talan ez kifog rajtad!
2017. dec. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hetedik.
2017. dec. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Memento

Közönséges bűnözők

A tégla

2017. dec. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Imposztor

Más világ

A 109. utas

Megérzés

2017. dec. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az árva
2017. dec. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ismeretlen férfi

Arany

Hetedik

Non-stop

A remény rabjai

Tökéletes trükk

MEmento

Törés

A nagy balhé

2017. dec. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
The Handmaiden
2017. dec. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sorozat is jó? Azokban sokkal jobbakat tudok. Game of Thrones, vagy Breaking Bad pl. Egyébként az szerintem elég gáz, hogy egy film vagy sorozat csak akkor élvezel, ha nem sejted, hogy mi lesz a végét. Ha a történet, ami odáig visz, egyedi, érdekes, fordulatos, akkor nekem teljesen tök mind1, hogy mi lesz a vége, nem is nagyon gondolkozok rajta.
2017. dec. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Film és könyv: Mark Brandon Read: Chopper
2017. dec. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

David Lynch filmjeit ajánlom


[link]

2017. dec. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!