Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Arnold Schwarzenegger és...

Arnold Schwarzenegger és Sylvester Stallone Star Wars filmben? Ti mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Olvastam ma délután egy teóriát, miszerint Stallone és Schwarzenegger is szerepelhetnének Star Wars filmekben, az lenne a kérdésem, hogy ti ehhez mit szólnátok, hogyan fogadnátok?


Illetve, milyen szerepben tudnátok őket elképzelni?



2018. febr. 9. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Az SW alapból nem érdekel de a két színészt kedvelem. Amúgy meg hidegen hagyna mert nem épp akciófilm, én meg azokat kedvelem, de egyszer biztosan meglesném, de nem ez alapján alkotnák véleményt, illetve nem változna a véleményem róluk.


Amúgy meg vagy valami parancsnoki szerep vagy valami brutális pusztító sith vagy ilyesmi talán jól állna nekik.

2018. febr. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Arnoldot egy kegyetlen, pusztító rohamosztagos parancsnok vagy egy félig gép félig ember birodalmi vezér szerepében tudnám elképzelni :D

Stallonet pedig a lázadók egyik tökös pilótájaként, aki egy rosszmúltú gazemberből vált segítővé mint pl Han Solo is :D

2018. febr. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

A koruk okán már egyikük sem épp frontharcos szerepben képzelhető el és nagyon remélném is, hogy nem próbálják őket akciójelenetekbe erőltetni, mert az nagypapakorú színészeknél majdnem mindig csalódás. Itt 70+ éves emberekről beszélünk.


Ami pedig így marad, ahhoz szerintem csak Stallonénak vannak meg a színészi képességei.

2018. febr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Végre!
2018. febr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

stallonéval már ellőtték ez a galaxis őrzői 2ben.

így ő szinte már önismétlés lenne ha megint hasonló cameoban tűnne fel.

legfeljebb arnold lehetne valami kivénhedt bölcs öreg mandalori,vagy valami nagyon brutál vén kecske sith.

de az is csak antológia filmben,mert a paródia sorozatba betenni értelme nem sok és elhibázott lépés is lenne.

2018. febr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Arnoldot én bárhol szívesen nézem, bármikor, úgyhogy jöhet :D Persze csak cameo-ra vagy valami kisebb szerepre
2018. febr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Semmit, Justin Bieber is lehetne sith nagyúr.
2018. febr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Végre egy topic, ahol értelmes beszélgetés van és nem egymás értelmetlenül lepontozása indoklások nélkül! :)
2018. febr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!