Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Dark címū új sorozat...

A Dark címū új sorozat mennyire félelmetes?

Figyelt kérdés

Van itt olyan aki nézi? Én tegnap áltam neki és én eléggé félelmetesnek találtam az 1.részt. Szerintetetek is annyira félelmetes lenne? Nagyon szeretném továbbnézni mert amúgy jó sorozat, de félek :D Az 1.részben is volt egy-két jelenetet amikor nem mertem odanézni :D

Ja és aki több részt is látott már belõle az megírhatná, ha tudja, hogy pontosan mi ez az egész benne? Úgy értem mi az ami elrabolja/megöli a gyerekeket. Meg bezárja õket egy szobába ahol van egy TV. Szóval mi ez az egész benne? Nyugodtan spoilerezhettek! Nagyon durva szerintem a sztori. Fõleg azok a jelenetek amik abba a fehér szobába játszódnak. Azoknál soha nem merek odanézni :D

Szóval mennyire félelmetes a sorozat? Szellem van benne vagy mi?



2018. febr. 10. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem inkább unalmas volt.
2018. febr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Én a második rész után ott hagytam.. Szerintem unalmas volt, de nem félelmetes
2018. febr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Hát ha az első résztől féltél, akkor szerintem ne folytasd, a többi is ugyanannyira félelmetes. Bár szerintem nincs mitől félni, annyira durva jelenetek nincsenek benne. Szellemek nincsenek benne, emberek azok akik elrabolják a gyerekeket, különben pedig időutazós, s ez viszi a legtöbb csavart a sorozatba.
2018. jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem nem igazán félelmetes, es izgalmas, ajánlom a “darknetflix” instagram oldalt mert ott van családfa féleség es jobban érthető vele az egesz sorozat
2019. máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Cseppet sem félelmetes, ellenben zseniális, aki unalmasnak találja az ne haragudjon de valószínűleg elég felszínes... szerintem mindenképpen nézd meg baromi jó ahogy egymásra épül a sorozat, illetve minden mindennel összefügg, és basszus az időröl szól, milyen király már?
2019. júl. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és választ adva a kérdésedre, nem, egyszellem vagy egy szörny elég komolytalan húzás lenne egy ilyen sorozattól szóval semmi ilyen nincs benne
2019. júl. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!