Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az új Venom filmben tényleg...

Az új Venom filmben tényleg benn lesz Tom Holland pókembere is?

Figyelt kérdés
Nagyon várom már a filmet Tom Hardy-nál jobb választás nem is lehetett volna, jobban várom a végtelen háborúnál is :D Megvan a hype, mi a véleményetek magáról Venomról ? [link]

2018. febr. 11. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem tudni biztosan.


[link]


Az IMDb a legmegbízhatóbb forrás, itt ugye a ,,Cast"-be (Szereplők) oda írja Tom Holland-at mint Peter Parkert, de mellette ott van zárójelbe, hogy ,,RUMORED" ami azt jelenti,hogy ez csak szóbeszéd, tehát nem biztos...


Másik kérdésedre válaszolva, biztos érdekes film lesz legfőkébb mert az újabb Marvel !filmeknél! megszokhattuk, hogy poénosok, de itt nem jelőlték ki a kategóriába a comedy-t!Hanem másik hármat:Akció Sci-fi HORROR....

Egyébként abba sem vagyok biztos, hogy ez a ,,mostani" Marvel univerzumban lesz, nekem vlahogy nem illik bele :((, de remélem, hogy tévedek.

Maga Venom, pedig olyan lesz amit megszokhattunk (,,új") Tom Hardytól:kemény,keveset beszél,nem kímél senkit :DD

2018. febr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha szerepeltetnék a srácot, mint Parker, az eléggé megbonyolítaná a dolgokat, mivel az azt jelentené, hogy a Venom, és a későbbi Sony-s Marvel filmek is, a Marvel filmes univerzumához tartoznának. Holott, ezidáig azt hangsúlyozták, hogy a Sony, egy Spidey nélküli, különálló univerzumot épít Pókember ellenségeiből. Szóval nem hiszem, hogy benne lesz, mint Peter Parker. Az viszont lehet, hogy Tom Holland, mint statiszta cameozni fog egyet, mondjuk Stan Leevel sakkozik az utcán, esetleg hasonló. :)


Maga Venom új kinézete nekem nagyon bejön. Az előző filmes verzió nagyon buz!s volt, a színésszel egyaránt. Nem a karakterhez passzoló. Ez viszont nagyon vagánynak ígérkezik. [link] Bár, szerintem ez még nem a végleges kinézete, mert így nagyon hasonlít a Resident Evil filmekben látott szörnyekre, és nem hiszem, hogy a Sonynál szeretnék, ha a filmeket hasonlítgatnák. [link]

2018. febr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint pont, hogy nem szerepel majd benne Pókember, csak utalás szintjén legfeljebb.
2018. febr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!