Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki az Avatár Aang...

TomiToto999 kérdése:

Szerintetek ki az Avatár Aang legendájából a legjobb vízidomár?

Figyelt kérdés
Személy szerint én Katarát tartom annak,de versenyben van még Pakku mester is,Hama,Yakone és fiai a Korra legendájából...Ti mit gondoltok?

2018. febr. 12. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire emlékszem rá Katara a végére a vért is tudta idomítani,ami ritkaságnak számít. Szóval számomra ő.
2018. febr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha az Aang legendáját nézzük akkor szerintem Pakku mester. Katara ugyan képes véridomításra de csak teliholdnál, Pakku viszint nagymester és nem véletlenül tagja a Fehér Lótusznak, olyan technikákat is ismer amiket Katara még nem.

Ha viszont a Korra legendáját nézzük szerintem a legerősebb Noatak (Amon). Képes vért idomítani telihold nélkül is és képes a csakra áramlását is gátolni így elvenni mások erejét.

2018. febr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Aang legendájából szerintem Pakku mester. Katara még bőven fejlődés alatt áll és hiába véridomár is, annak használata neki függ a hold állasától. Korra legendájában viszont már a legjobbak közé tartozik, akárcsak Yakone és fia Noatak (Amon). Tarrlok a látottak alapján kissé elmarad a testvéréről.
2018. febr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyetértek mindegyikőtökkel,lehet elfogult vagyok,mivel Katara az egyik kedvencem a sorozatból...De azért csak gondoljatok bele,Pakku mester pár hét alatt megtanította mesteri szinten vizet idomítani,és a véridomítást is lényegében azonnal megtanulta.Még mindig azt gondolom hogy ő a legjobb,de várok még több választ is :-D
2018. febr. 12. 11:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én úgy vagyok, hogy ez nem egy egyértelmű skálán mérhető dolog. Nem pontozhatjuk, hogy akkor Katara 48, Hama 29, Noatak meg 72 (random számok, véletlenül sem vélemény). Szóval szerintem nem lehet megmondani.

Az meg, hogy Pakku mesteri szintre hozta volna Katarát, enyhe túlzás. Egyértelműen meg van mondva, hogy még mindig tanulnia, gyakorolnia kell.

2018. febr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Katarát mindkét sorozat egyik legerősebb idomárjának tartom. Bár Aang történetében még van mit tanulnia, a harmadik évad végére szerintem már bármelyik vízidomárral felveheti a versenyt. Korra legendájában pedig ő a top háromban benne van szerintem. Csak a kora miatt már nem aktív, az ő avatárcsapata felbomlott, nincs szükség a hősködésére.
2020. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!