Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti féltetek gyerekként valamel...

Ti féltetek gyerekként valamelyik rajzfilmtől?

Figyelt kérdés
Én a Pinokkiótól pl. nagyon féltem. Megijedtem hogy fából van, nincsenek gesztusai de a szája mégis mozog. Nem is bírtam végignézni. Nektek is volt hasonló?

2018. febr. 16. 03:57
 1/9 Mádár0218 ***** válasza:
Nem igazán, talán a Bátor a félénk kutyából a rókától aki pókokat nevelgetett
2018. febr. 16. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A Dr. Bubótól. Számomra félelmetes volt az ápolónő is (Paula?), az őrmester is, a főcímdal is... Mégis néztem egyszer-kétszer... Valahogy nem tudtam, vagy nem is mertem kifejezni, hogy félek tőle, aztán nézették. :D


Aztán volt olyan videokazettánk, hogy a Csodálatos Hóember. Na abban sem volt túl bizalomgerjesztő számomra a hóember, hogy szépen fogalmazzak...


20L

2018. febr. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 HalkHogen ***** válasza:
Rajzfilmtől nem. Viszont a Howard, a kacsa c. filmtől rohadtul féltem. Meg "A hegy gyomrában"-tól. Bár attól szerintem minden kisgyerekre rátört a rettegés.
2018. febr. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nem rajzfilm de a szimat szörény a preparált kutyafejekkel eléggé para volt.
2018. febr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Doom Bírótól a Roger Nyúl a pácban c. filmből. Nagyon kicsiként láttam a film végét, és nem értettem, hogy mi történik, csak azt láttam, hogy egy úthenger kilapít egy embert, aki utána felszökken.

Később a The Real Adventures of Jonny Quest sorozat Medúzás epizódja hagyott bennem mély nyomokat. Ijesztő volt, de mindig megnéztem, amikor ez a rész ment. https://www.youtube.com/watch?v=zDllb7oCj4g

2018. febr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az idő urai rajzfilmben volt az arc nélküli angyalok bolygója,full para zenével hangeffektekkel.Attól nagyon féltem,de ugyanakkor mégis mindig újranéztem:)

[link]

2018. febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Amesilka válasza:
Miss Mallard nyomoz című mesének egy részétől nagyon beparáztam anno. Ha jól emlékszem a rabló megpuszilta/megcsókolta azokat, akiket kirabolt. Nagyszüleimnél voltam, mikor láttam és nem mertem egyedül maradni a szobában XD
2018. febr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem féltem, viszont a rádióban csináltak erről a témáról műsort, és ott többen is mondták a Varjú-dombi meséket. Nem az én korosztályom, tehát nem tudom, milyen . De mondták a műsorban, hogy azt azért megmutathatták volna pszichológusnak , mielőtt leadják gyerekműsorként.
2018. febr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*mondom,én nem ismerem,és bocsi,aki szereti
2018. febr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!