Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan film, sorozat, anime,...

Olyan film, sorozat, anime, amiben egy szegény ember bekerül a gazdagok iskolájába?

Figyelt kérdés
Pl.: ouran hight school host klub
2018. febr. 17. 07:29
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Én animét tudok: Host Club
2018. febr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Félig-meddig ilyesmi talán a Charlotte, de tegyük zárójelbe. Több csóró csávó is csalással szerez pénzt, különleges képességei révén, ezek egy része emiatt egy speckó iskolába kerül. De van ilyen jelenet az Astarotte no Omocha-ban is, de csak ha bírja a gyomrod a pedo ecchi humort (nem egy nagy mű az Astrarotte, inkább sárkányos-tündérmesés vígjáték, ecchi, a succubusok kifigurázására és "megszelidítésére").


Aki kemény dolgokon ment keresztül, annak számára a morbid, gyilkos és furcsa (japán) humor is tetszik, de ha neked esetleg nem, akkor inkább a Charlotte-ot ajánlom figyelmedbe.

2018. febr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 2. A charlotte ot már láttam, de köszönöm, és bírom a vért. Láttam az anothert, a akame ga killt, és mindkettő tettszett. Az utóbbit kb tiz évesen.
2018. febr. 19. 14:34
 4/7 anonim ***** válasza:

A kettes vagyok. A Charlotte nem igazán véres, eltekintve egy-két morbid, picit "véres" poéntól (arcvérzés, orrvérzés).


A másiknak meg a súlyosabb fokú morbiditásra hívtam fel a figyelmet, hogy van, aki nem bírja az olyat.


Vérről viszont nem írtam semmit.

2018. febr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hugy nem írtál a vérről közvetlenül, de a gyilkosságról igen, ami általában véres jeleneteket jelent.
2018. febr. 24. 13:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyakran véresek a gyilkosságok, de ezeknél nem jellemző, egy-két kivételtől eltekintve. Gyilkosság lehet mérgezés, sugárzás, megégés következtében, ütéstől eszméletvesztés által, és lehetne sorolni, amelyek vértől mentesek.
2018. febr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, és félreértettél, mert a gyilkos szót a HUMORra értetem. :) Gyilkos humor: velős humor, amely keményen, kritikusan odavágja az ember arcába a vicces mondanivalót, gyakran kesernyés morbid humor a gyilkos humor.
2018. febr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!