Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film ez?

Melyik film ez?

Figyelt kérdés

Még nem láttam, régebben egy Family Guy-os utalás nyomán néztem utána de elfelejtettem a címét. a jelenetben Peter levadászta a szörnyeket/állatokat, majd megköszönte a pizsamás kisgyereknek hogy elvezette őt hozzájuk.


A film egy kisgyerekről szól, akinek (talán) képzeletbeli kétlábonjáró állatszerű szörny barátai vannak. Ezek az állatok animáltak. A parodizált jelenetben egy erdőben, tábortűz körül álltak ezek a gyerekhez képest gigantikus, nagyon bundás valamik.

Olvastam olyat is hogy vontatott a film, amúgy ha jól emlékszem a gyerek valami problémáit dolgozta fel ezekkel az állatokkal, és pszichológiai szempontból érdekes a dolog.



2018. febr. 18. 02:12
 1/4 HalkHogen ***** válasza:

Szólít a szörny


?

2018. febr. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, de köszönöm!
2018. febr. 18. 09:56
 3/4 A kérdező kommentje:

Megtaláltam!


Ahol a vadak várnak


A google képkeresőben, "child friends monster owl movie" kulcsszavakra bukkant fel :D

2018. febr. 18. 10:21
 4/4 HalkHogen ***** válasza:
Huhh, tényleg, pedig láttam is...
2018. febr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!