Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek hogy tetszett az AZ...

Nektek hogy tetszett az AZ című horrorfilm?

Figyelt kérdés
Nagyon rég megszeretném nézni, már tervezem is hogy mikor fogom. Csak szimplán a ti véleményetekre vagyok kíváncsi. Nektek bejött? Ki volt a kedvenc karakteretek? Mi a véleményetek Penny Wise-ról? 😊

2018. febr. 22. 20:45
 1/8 HalkHogen ***** válasza:
100%

Elment egynek. Mondjuk én a könyvet nem tartom egy hatalmas alkotásnak, olyannak, amiből egy iszonyatosan nagy filmet lehetne rendezni.

Egyet mondhatok: ha Istent ismersz, eredeti nyelven nézd.

2018. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kifejezetten jó lett. Bár azt nem mondom, hogy az év horrorja volt. De nem is nézhetetlen kategória. Viszont szerintem a harmadik/negyedik ijesztgetés után már nincs súlya az egész bohóckodásnak, mert a néző addigra már vágja, hogy az senkit sem fog megölni a társaságból...ergo nincs is kiért nagyon izgulni, hiába szimpatikusak nagyjából a karakterek. Nincs rizikója a történésnek, mert a hősöket védi a plot armor, ami talán unalmassá is teheti az egészet annak, aki nem a Stranger things moziverzióját ül le megnézni. Mert ez ahhoz hasonlít a legobban: főszereplő gyerekek plot armorral, fan service-szel és a szörnyek helyett a tini szerelmi háromszögön van a hangsúly.
2018. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

kingtől a menekülő ember könyv változata nagyon jó.

olyan laza bunkó állat a főszereplő,hogy talán a legjobb king karakter.

ez a bohócos meg nem egy nagy eresztés.

2018. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A régi film tökéletes koppintása. Nekem a régebbi jobban tetszett.
2018. febr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak: nem koppintás, hanem feldolgozás! :)
2018. febr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó igen arra gondoltam nyilván, de én azért vártam pár dolgot, hátha más lesz.
2018. febr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Wooow akkor összességében nem volt valami nagy cucc a véleményetek alapján :O
2018. febr. 22. 22:22
 8/8 Mádár0218 ***** válasza:
30%

Nem volt rossz, ném volt ijesztő olyan egyértelmű cuccok voltak benne hogy leghátsó sorban röhögtünk haverral.


Mondom hangosan, hú jumpscare emberek ott van a sötétben (láttam)

Jumpscare - mindenki ugrik

Elkezdtem röhögni mint a kín aligbírtam visszafogni, ők meg csak hátra fordultak hogy anyádért röhögsz xd


Ricsi a best nagy poénjai voltak.

2018. febr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!