Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Modern családból Claire...

A Modern családból Claire karaktere szerintetek is Monica Geller (Jóbarátok/Friends) koppintása?

Figyelt kérdés
Még a színésznő is hasonlít, csak szőke a haja. A karaktere pedig egy az egyben ugyanaz, legalábbis szerintem. Érdekelne, hogy mások hogy látják..

2018. febr. 22. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szentem nem, Claire egy főnököskodo anyát játszik aki mindent próbál kézben tartani.Abban lehet igazad van hogy a személyiségük hasonló, de azért nem hinnem hogy onnan koppintottak.
2018. febr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mondasz hülyeséget, kérdező. Amennyit láttam a Modern családból, Clair is amellett, hogy ugyanolyan irányításmániás, mint Monica, mellette még ugyanolyan gyerekes is. Pl. A Halloween-i rész, abban tisztán Monicát idézte, aki minden hülyeséget képes hatalmas versengésnek, harcnak felfogni, amiben muszáj nyernie.
2018. márc. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem koppintották. Véletlen. Most megkérlek téged kedves kérdező, hogy alkoss meg egy karaktert úgy hogy semmi közös ne legyen egy már létezővel !!!

Jó munkát!

2020. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Phil karaktere is kísértetiesen hasonlít az Arrested Development (Az ítélet: család) Tobias Fünkéjére, Jay pedig az Azok a ‘70-es évek show Red Forman-ére, nem hülyeség ez az állítás sem. A készítők matematikai pontossággal nyúltak a nagy sorozatelődökhöz, hogy a legjobb, leghasználhatóbb formulákat hasznosítsák belőle - hozzáteszem, rendkívül sikeresen és szórakoztatóan. Ez bevett szokás a filmiparban.
2020. aug. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!