Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudnám megtalálni?

Hol tudnám megtalálni?

Figyelt kérdés
Van egy film amit YSL életéről készítettek 2014-ben és az a címe, hogy Saint Laurent.De ebben az évben megjelent szintén egy film róla Yves Saint Laurent címen.Nekem a Saint Laurent c. film sokkal szimpatikusabb és meg akartam keresni, hogy megnézzem, de sehol nem találom és mindenhol csak a másik film van feltöltve.Gondoltam hát egye fene akkor megnézem angol felirattal úgy csak fennt van, de még úgy se találom és mivel francia film az azért kéne :D.Van valami ötletetek esetleg, hogy hol találnám meg?Amúgy nem gagyi film híres francia színészek vannak benne akiket már sok más filmben is láttam szóval nem is értem.

2018. márc. 1. 20:57
 1/5 anonim válasza:
Remélem, erre gondolsz: [link]
2018. márc. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egy perc google

[link]


felirat:

[link]


Töltsed le a filmet és a feliratot, VLC-vel tuti, hogy társítani tudod a feliratot. Talán ha keresel magyar feliratot is találsz.

2018. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez elvileg magyar, de nem tudom,hogy a teljes filmre jó-e

[link]

2018. márc. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát google így vagy úgy hiába ha a filmet teljes hosszában nem találom :(.Pedíg elhiheted hosszas keresgélés előzte meg, hogy kiírtam.De amúgy a feliratot köszi, azt nem is tudtam, hogy onnan is le lehet tölteni.
2018. márc. 3. 23:11
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi majd próbálkozok vele mondjuk egyszer már akartam innen letölteni egy másikhoz, de azzal nem nagyon jött össze :/.
2018. márc. 3. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!