Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jelenleg hol található az a...

Jelenleg hol található az a 6végtelen kő a marvel univerzumban?

Figyelt kérdés
2018. márc. 2. 19:44
 1/3 anonim válasza:

SPOILERES lehet.


A hat végtelen kő jelenleg ismert “tartózkodási helye”:


1. Tesseract (tér-kő): Asgardban van elzárva (A Thor Ragnarökben Loki vélhetően ellopta, és a Végtelen Háború előzetesében látható jelenetben vélhetőleg Thanosnak adja.) Tehát elvileg Asgardban, de sanszos hogy Lokinál.


2. Aether (valóság-kő): A Thor Sötét Világ végén Sif és Volstagg elviszik a Gyűjtőhöz, mert Asgardban tartani két Végtelen Követ túl kockázatos lenne. A Galaxis Őrzőiben a Gyűjtő múzeuma felrobban, így kérdéses a holléte. Tehát elvileg a Gyűjtőnél, de gyakorlatilag nem tudjuk.


3. Necklace (Idő-kő): A Dr. Strange végén miután Strange alkut ajánlott Dormammunak, visszahelyezi a helyére a Kamar-Taj-ba. Tehát elvileg ott van.


4. Orb (Erő-kő): A Galaxis Őrzőiben az Őrzők odaadják a Nova Hadtestnek, őrzésre. Tehát elvileg ott van.


5. Scepter (Elme-kő): A Bosszúállók Ultron korában ez a kő kerül Vízió homlokára, ami felruházza a képességeivel. Tehát nála van. (A Végtelen Háború előzetesében valószínűleg elveszik tőle, de nem tudni él-e nélküle vagy sem.)


6. H....? (Lélek-kő): Nem tudjuk a hollétét, nem esett róla szó a filmekben. Rengeteg teória van vele kapcsolatban. Nekem a leglogikusabb a Heimdall-teória miszerint nála van, ezért látja a lelkeket bárhol, ezért narancsszínű a szeme. És még a H betű miatt is beleillene. Ugyanis a kezdőbetűket összeolvasva:


Tesseract

H....?

Aether

Necklace

Orb

Scepter


THANOS

2018. márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ilyen szépen leirva én sehol nem találtam meg. köszi
2018. márc. 9. 21:29
 3/3 anonim válasza:
Szívesen, ha van még kérdésed írj privátot.
2018. márc. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!