Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a régi filmnek?

Mi a címe ennek a régi filmnek?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek. Keresek egy filmet, de sajnos nem találom. Nagyon rég láttam, és próbálom leírni a lényeget. Egy csapat talál egy régi holttestet jéggé fagyva. Majd bevitték az állomásra (bázis, tábor, sajnos nem tudom), és ott lassan elkezdett kiolvadni. Ennek következtében kiszabadult egy vírus, ami az emberrel is végzett. Szóval jóformán ennyi jut róla eszembe :/ De kíváncsi lettem rá, és szeretném újra megnézni, viszont sajnos sehogyan sem találtam... Ha valakinek beugrana, melyik filmről van szó, megköszönném a segítséget :)
2018. márc. 4. 14:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg egy Csillagkapu epizód?


[link]


[link]

2020. máj. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Huh, köszi ez eléggé hasonlít, de az a helyzet hogy elszúrtam, mivel rossz leírást adtam :/ Anno talán láttam ezeket a részeket is mert nagyon szerettem a Csillagkaput, és valahogyan összefonódhattak az emlékeim -.- Amit én kerestem, az a Jégbefagyott ember. Nagyrészt erre a filmre emlékeztem, és valamiért a "második felére" már nem így emlékeztem... De a lényeg hogy meglett a keresett film, sőt, azok is, amelyek részei valahogy beleolvadtak ebbe az emlékbe. Szóval bocsesz mégegyszer mindenkitől és köszönöm a segítséget mindenkinek!
2020. jún. 17. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!