Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Létezik, hogy a 3D kamu és...

Létezik, hogy a 3D kamu és nem ér semmit?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a Cinema City-ben.3D-ben néztem egy filmet, az ott vásárolt szemüvegben néztem, de semmi különlegeset nem tapasztaltam, mint a 2D-seknél. Először voltam 3D-s moziban.Csak az én térlátásom a rossz?Vagy kamu a 3D?

2018. márc. 4. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Mégis miként lenne kamu a 3D? A gond ott kezdődhetet, hogy te azt vártad szószerint majd előtted fognak állni a film szereplői, stb. Hogy minden tárgy kirepül az orrodig, stb.

Igen, vannak ilyen 3D-k, de 3D és 3D is van különbség. Van amelyik igen, így éri el a hatást, de vannak olyanok, amik úgy, hogy a vásznon háttérbe küldik a dolgokat, a mélység érzettel trükköznek. Értsd: van a vászon, az a legközelebbi pont, a háttérben lévő dolgokat meg úgy csinálja, mintha azok hátrébb lennének, mint a vászon.

2018. márc. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!