Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Középsuli sorozatról mi a...

Középsuli sorozatról mi a véleményetek? És hol lehet megnézni az összes részét még a frisseket szépen sorba? NCoreon miért nincs fent?

Figyelt kérdés

2018. márc. 4. 18:09
 1/8 Mádár0218 ***** válasza:
75%

Színészi játék 0, szar az egész xd

De olyan cringe, hogy a legtöbb ember nézi a hülyeség miatt , vagy csak mert szimplán idióták és tetszik nekik.


- Youtube


Miért tennének fel egy ilyen szart, aminek fent van minden része youtube-on?

2018. márc. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Kínomban 20 részt bírtam csak megnézni. Szörnyen tehetségtelenek a "színészek". Egy kamerát hadonásznak ide-oda, valamint a hangot sem tudják jó minőségben rögzíteni. Hallható, ahogy a sorokat a szájukba adják, lassan úgy beszélnek, mint a robotok, vagy mint akik be vannak szívva és nincsenek tudatában, hogy mi hagyja el a szájukat. Azért néztem ilyen sokáig, mert reméltem, hogy idővel belerázódnak a szerepbe, de sajnos nem így történt. Persze lehetnek kivételek, de fejből egyet sem tudnék mondani.

https://www.youtube.com/watch?v=Tvr2El4t8Dc&t=424s

Ez a videó mindent elárul.

Előttem lévő hozzászóló már elárulta, hol találod. Remélhetőleg elkerülöd... :D

2018. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hallani hallotam már erről a sorozatnak csúfolt valamiről, de eddig nem láttam belőle egyetlen egy részt se. A kedvedért gyorsan átpörgettem a legújabb részt és megnéztem szakmai szemmel.

Borzalom. Nem tudom ki volt az operatőr, de azt ki kellene dobni, de nagyon gyorsan. Borzalmas kamera mozgások, rángatózik a kamera, ezektől már csak a vágás a rosszabb. Nem, nem az a baj, hogy amatőr, hanem az, hogy az amatőr szintet se éri el. Elején mikor bejön a srác, az Olivér vagy ki baromira mozog a kamera, ami olyan hiba a kamerázásnál, mintha a kőműves kihagyná a cementet a betonozáskor. Utána megkontrázák még ezt vágással, meg olyan alapvető hibákkal, hogy az ablak felé, a beáramló fényforrás felé fordul előzetes beállítások nélkül.

Sztoriról inkább ne is beszéljünk, az még gázabb még így gyorsan átpörgetve. Magassarkúban való járás tanítása? Középsulit el se végzi, de megkéri a csaj kezét? Ki a franc írja ezeket a sztorikat?

2018. márc. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár részt megnéztem, de ez valami szörnyű. Hiteltelen a sorozat, a "színészi" játékok kritikán aluliak, és sokszor még az alapvető technikai dolgokat sem találták a készítők. Gondolok itt a pocsék kamerakezelésre, bűn rossz a hangkeverés (néha alig lehet érteni, mit mondanak), és ez a forgatókönyv... komolyan, aki kitalálja ezeket a valóságtól teljesen távol álló, idióta történeteket, az szerintem még soha életében nem járt magyar középiskolában. A fiataloknak meg ez az etalon, odavannak érte, nézik, imádják, aztán meg vagyunk lepődve, hogy egyre züllöttebb, butább generációkat nevelünk ki.
2018. márc. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy szóval, szar.
2018. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem ezzel a sorozattal nincs bajom,de nem is a kedvencem. Youtube-on az előzetesek,a teljes részek, a plusz videók,minden megtalálható.
2018. júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ehhez, tudtok hasonló sorozatokat? :)
2018. júl. 3. 17:19
 8/8 anonim válasza:
Én sajnos nem!
2018. júl. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!