Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek Jennifer Lawrenceről mint színésznőről?

Figyelt kérdés

2018. márc. 9. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Elég sokszor kivertem már rá, imádom a testét és a szépségét. A filmjei hidegen hagynak.
2018. márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem szeretem, sem mint közszereplő, sem mint színésznő, az "eredeti" hangja pedig kifejezetten zavaró.
2018. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Kedvenc színészem.

Szerintem nagyon jó filmei vannak. Az Éhezők Viadalába lettem nagyon szerelmes most meg várom a Vörös Verebet:)

2018. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem sok. Nem láttam tőle olyan filmet, ami igazán komoly színészi kihívást nyújtott volna. A filmográfiáját elnézve pedig abban sem vagyok biztos, hogy akkor találnék, ha átrágnám magam az összes filmjén. Ettől még lehet sokkal jobb színésznő, mint amit eddig megmutatott, csak rosszul választ szerepet.
2018. márc. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Vannak jó alakításai (az anyám! című filmben egyenesen remek), de a megnyilvánulásai alapján nem mindig szimpatikus, kicsit nagyképűnek tűnik néha. És szerintem nem is olyan kirívóan gyönyörű, mint sokan mondják. Egyáltalán nem csúnya, de szerintem erősen túlértékelt, minden szempontból.
2018. márc. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Viszonylag tehetségesnek tartom, bár annyira sok filmben nem láttam, főleg olyanban nem, ahol színészkedni is kellett. Bár az anyám!-ban kifejezetten tetszett.

Külsőre kifejezetten szépnek találom, az igazi szomszéd lány típus.

Leginkább a viselkedése tetszik. Jó a humora, nem veszi magát túl komolyan és ahol eddig láttam mindig szerénynek tűnt, amellett, hogy egyáltalán nem visszafogott.

2018. márc. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
A Winter's Bone-ban nagyon jó volt, de azt leszámítva szerintem sem választ jó szerepeket. Az Oscarját sem nagyon értem, idősebb színésznőhöz jobban illett volna az a szerep. Amúgy meg jót tenne neki, ha kb. fél évig nem piálna.
2018. márc. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!