Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van még mindig ennyi...

Miért van még mindig ennyi Harry Potteres kérdés?

Figyelt kérdés

Már évek teltek el az utolsó rész óta és még mindig szinte mindennap van Harry Potteres kérdés, sőt van, hogy naponta több is.

Nem zavar egyébként, szeretem én is, csak kiváncsi vagyok.


2018. márc. 17. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

a könyvek el nem olvasásából adódnak,vagy egy-egy téma továbbgondolásán,vagy épp a logika keresésén.

de milyen gazdag univerzumot alkot,nem csoda,ha naponta több kérdés születik róla.

2018. márc. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez is egy Harry Potter kérdés :)
2018. márc. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Engem a napi félmillió idétlen animés kérdés sokkal jobban zavar.


Amúgy meg, a Harry Potter (akárcsak pl. a Star Wars) egy kultuszfilm/könyv, érthető hogy az embereknek sok kérdése van velük kapcsolatban.

2018. márc. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
amúgy jah,az animés mizéra tényleg lehetne valami külön kategóriába rakva.
2018. márc. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt egyvalaki teszi fel, akinek derogál elolvasnia a könyvet - ami ezerszer jobb, mint a film, mellesleg -, inkább itt fárasztja a népet.
2018. márc. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mégis honnan veszed, hogy egy valaki teszi fel a kérdést? Én is tettem már fel HP kérdést, hiába olvastam a könyvet, más is tett már fel.
2018. márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!