Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem vetítenek újra régi...

Miért nem vetítenek újra régi klasszikus telenovellákat?

Figyelt kérdés

A szerelem ösvényei, Salome, Guberálós Maria, ezek mind jónak ígérkező sorozatok voltak és sehol nem tudok őket egészében megnézni magyarul, mert nincs feltöltve egy oldalra se.

Miért van az, hogy egy sorozatot, ami tényleg vitte a prímet csak egyszer vetíti a TV2 vagy az RTL Klub és utána több mint tíz-tizenöt évig egyszer sem mutatják egyik társcsatornájukon se?

Bezzeg ami már fent van a neten, azt orrvérzésig nyomják a TV-ben.

Szerintetek miért nem mutatják a TV-ben?



2018. márc. 18. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Fordítva működik a világ: Amit orrvérzésig nyomnak, az van fenn neten.


Az, hogy te keresel bizonyos sorozatokat, amiket szívesen megnéznél újra, az nem a TV hibája. :)

Én találtam pár részt a Guberálós sorozatból dailymotion-ön. Pedig csak a Google-ba írtam be, a címét.

2018. márc. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Izaura tv-n most egy csomó régi sorozat megy újra.
2018. márc. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pep e ***** válasza:
66%

A tévében az "újabb" kell, meg ami nézett. Arra nincs semmi garancia, hogy ami régen menő sori volt, arra most is sokan leülnének.

Példa okán, én a süsü-n, frakk-on és vizipók csodapók meg hasonló meséken nőttem fel, a mai gyerekeket már nem kötik le ezek, újak kellenek és mindig csak az újak:)

2018. márc. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Guberálós Mariat én sem értem miért nem vetítették újra, pedig Mexikóban óriási sikert ért el és a mai napig memek százai születnek a sorozatból.
2018. márc. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!