Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars fanok! Mi lett...

Star Wars fanok! Mi lett Wedge Antilles sorsa?

Figyelt kérdés

2018. márc. 18. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
A jakku-i csata (illetve a békeszerződés aláírása) után visszavonult és egy pilótaképzőben kezdett tanítani a Hosnian Prime-on. Ezután nincs róla több infó, de feltehetően ő is meghalt, amikor felrobbant a bolygó.
2018. márc. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2018. márc. 18. 15:22
 3/6 Mopat ***** válasza:

Ja, kérdező, ez Wedge jelenlegi kánon szerinti sorsa.

A legendákban-aminek ma már a régen kánonnak tartott dolgok is részei, Wedge egyre fentebb verekedte magát a ranglétrán. Például a Coruscant visszafoglalásánál is vezette a Zsiványokat, asszem a planetáris pajzsot lőtték ki. Szintén részt vett Ysard és Zsinj hadúr elleni csatákban.Sőt így például a Lysankya szuper-csillagromboló parancsnoka is volt.(Szinte minden jelenlegi amerikai anyahajó parancsnok vadászpilótaként kezdte.) Volt az új Köztársaság Vadászgépeinek főparancsnoka, feleségül vett egy szép csajt és lett asszem két kislányuk. Leszerelték(Vagy húsz évet harcolt már!) jöttek a Wongok,(galaxison kívüli invázió) hát újra fegyvert fogott az öreg, és harcolt azok ellen is.Például ott volt Coruscant második csatájánál, amikor azoktól a rusnya dögöktől vették vissza. Megint nyugdíjba ment, de jött a második Galaktikus polgárháború. A galaktikus Szövetség, ami a Köztársaság helyébe lépett, meg bedutyizta a vén hőst. Persze, meglépett az öreg, és régi barátjához csatlakozott Luke-hoz, az Új Jedi Rendhez. Kiderült, hogy a Szövetséget egy sith vezeti, úgyhogy azzal is harcolgattak egy kicsit...(Ja, ez sith eredetileg Han és Leia legkisebb fia volt. Róla mintázták Kylo Rent)

Úgyhogy az öreg a Legendákban élt és virult, mindenféle űrvadásszal repkedett, csajozott, apuka lett, még Szuper csillagrombolója is volt, és nyugdíjba se akarták küldeni...

2018. márc. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyival kijavítanám az előttem szólót, hogy nem Han és Leia legkisebb fia volt a Sith, azaz Darth Ceadus - ha jól emlékszem, így hívták -, eredeti nevén Anakin Solo, hanem az idősebb fiuk, Jacen Solo. (Rajtuk kívül még egy lányuk volt, Jaina, Jacen ikernővére.) Nem akarok hülyeséget írni, de én így tudom.
2018. márc. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 4. válaszoló vagyok!


Mármint nem Anakin Solo volt az eredeti neve Darth Ceadusnak, hanem Jacen Solo, mert Jacenből lett Sith. Remélem, érthető voltam. :)

2018. márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

Wedge segített a a Kril Dori csatában bombázni ennyit tudunk csak.

https://www.youtube.com/watch?v=UIoBDsnwfdA

2018. márc. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!