Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ti kinek a magyar szinkronhang...

Ti kinek a magyar szinkronhangjaira lesztek kíváncsiak a Dragon Ball Superben?

Figyelt kérdés

Én Vegita, Krilin, C18, Wish san fura nevetésére leszek nagyon kíváncsi.


Szinkron gyűlölők kíméljenek. Tudom eredeti jobb meg minden csak magyar felirat vagy angol felirat jöhet szóba.


Aki nem tudná.

Viasat 6 fogja adni. Március 28-tól. :) Adjunk neki egy újabb esélyt mutassuk meg van rá igény.



2018. márc. 20. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegita nálam Bozsó Péter és kész.
2018. márc. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vegita új hangjára, Czető Rolandra vagyok kíváncsi, hogy hogy szuperál, mert egyelőre nem tudom összekötni a normál orgánumát Vegitával. A játékával szerintem nem lesz baj, de a hangja túl magas és fiatalos. A többi új hangra is kíváncsi vagyok, mennyire fognak passzolni, meg hogy a többi visszatérő szereplő közül kiknek sikerült visszahozni eredeti hangját, pl. Frieza ismét Cs. Németh Lajos lesz-e vagy más.


A hangokon kívül érdekel, megtartják-e a franciából átvett hülye neveket és félrefordításokat, mint ahogy a Super portugál szinkronjában, vagy normális, japánhűbb nevek lesznek, mint amiket már a franciák is használnak, vagy összevissza vegyítik a kettőt, mint a GT magyar szinkronjában. Van egy gyanúm, hogy az utóbbi lesz.

2018. márc. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szinkronstúdiótól származik egy olyan információ, hogy a Viasat kérése által a régi és a japán változatot is figyelembe veszik a fordításnál. Tehát valószínűleg a GT fordítására fog hasonlítani.
2018. márc. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!