Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezt milyen magyar krimi/bűnügy...

Ezt milyen magyar krimi/bűnügyi sorozatban, vagy talán filmben láthattam a '90-es években?

Figyelt kérdés

Kisgyerekként.


1. Kirabolnak egy pénzszállító autót azt hiszem (vagy egy sima furgont), a sofőr kiszáll és hasba lövik, erre a sofőr elkezd köhögni, mint akinek köhögő rohama van, összeesik és úgy hal meg. Ezt a halált nagyon viccesnek találtam.


2. A Balatonnál vannak élménycsúszdák, amik magába a Balatonba vezetnek. Egy mesterlövész akkor lő le egy idősebb férfit, amikor az éppen csúszik le és már halottan ér le a vízbe a csúszdáról. Utólag ez is vicces.


Tuti hogy magyar sorozat volt (vagy film?) és hogy gyerekként láttam a '90-es években vagy a 2000-es évek legelején. (1993-as születésű vagyok.)



2018. márc. 22. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szomszédok?
2018. márc. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kisváros?
2018. márc. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 HalkHogen ***** válasza:
2018. márc. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!