Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Csillagkaput érdemes elkezde...

A Csillagkaput érdemes elkezdeni nézni? (még 1 részt sem láttam)

Figyelt kérdés
2018. márc. 22. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű sorozatbepróbálási szabály: megnézel 2-3 részt (többet érdemes, mert nem mindegyik sorozat cselekménye indul be a premier részben). Ha tetszik, folytatod. Ha nem, akkor nem, és ezt bármelyikkel kipróbálhatod. Esetleg kritikák után olvasol amik még viszonylag objektívek, ahelyett hogy kapsz itt 2-3 szubjektív választ amiből úgysem derül ki sok minden.
2018. márc. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van.

Egyébként én kifejezetten szeretem. Ha szereted a sci-fi műfajt akkor csak ajánlani tudom.

2018. márc. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Diavolino44 válasza:
Szerintem az egyik legjobb sci-fi, azt szerettem benne, hogy nincsenek tulbonyolitott szalak. Rengeteg sorozat problemaja, hogy abbol az unverzumbol le akar tuszkolni a torkodon mindent. Az elso eloleny megjelenesetol a hatalmas haborukig mindent.
2018. márc. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha szereted a sci-fit, nagyon nem lőhetsz mellé a Csillagkapuval. Könnyed hangvételű, és földhözragadtabb, mint egy Star Trek például, szerethető karakterekkel és érdekes történettel.

Ha viszont cgi orgiára, grandiózus látványvilágra vágysz, akkor inkább mellőzd.

2018. márc. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak szubjektív véleményt tudok írni én is, de ha szereted a sci-fit, akkor mindenképpen adj neki egy esélyt.:)


Ha így döntesz, akkor viszont javaslom, hogy először ne a sorozatot, hanem az eredeti 1994-es Csillagkapu filmet nézd meg, mivel a sorozat erre épül.

2018. ápr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Off:


Valaki látta esetleg az SG:O első két részét? Azt hiszem azt ingyen meglehet nézni a stargate command oldalon. Vélemények az előzmény sorozatról?

2018. ápr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!