Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek a legjobb filmek ahol...

Melyek a legjobb filmek ahol a főszereplő tudja hogy csak egy kitalált történetben létezik?

Figyelt kérdés
Film, sorozat, képregény, anime vagy bármi. A lényeg hogy arra vagyok kíváncsi hol tudták ezt a legjobban megoldani.
2018. márc. 28. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Trueman Show (csak a végefelé jön rá)
2018. márc. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"e" nélkül, bocsesz
2018. márc. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát az nem ilyen sajnos.

Ugyebár a végén arra jön rá hogy benne egy filmben, de nem abban amiben mi nézzük hanem a filmen belül létező filmben. Én arra gondolok hogy a főszereplő tudja hogy a mi filmünkben van benne nem pedig a filmen belüli filmen. Pl. a Deadpool az egy elég erős referencia erre. De olyanra vagyok kíváncsi ahol ennek van jelentősége is a film történetére nézve.

2018. márc. 28. 22:54
 4/9 anonim ***** válasza:

"a főszereplő tudja hogy a mi filmünkben van benne nem pedig a filmen belüli filmen"


A Deadpoolt nem ismerem, de a valóságshow-k ilyenek.

2018. márc. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Deadpool
2018. márc. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5-ös hát szép volt. Majd legközelebb. :D
2018. márc. 29. 01:53
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát nem csak a valóságshow de minden videofelvétel olyan hogy az emberek tudják hogy felveszik őket. Viszont az a kontextus maga valóság, és mindenki más is a felvételen e szerint is viselkedik. Egy film cselekményében minden szereplő egy kitalált kontextus szerint viselkedik, miszerint senki sincsen tudatában azzal hogy egy filmben van. Ahogy itt a főszereplő is e szerint viselkedne, de különbség az lenne, hogy ezzel együtt tudatában lenne annak is hogy egy kitalált kontextus által kreált szereplő.
2018. márc. 29. 02:04
 8/9 anonim ***** válasza:

"Hát nem csak a valóságshow de minden videofelvétel olyan hogy az emberek tudják hogy felveszik őket. Viszont az a kontextus maga valóság, és mindenki más is a felvételen e szerint is viselkedik. Egy film cselekményében minden szereplő egy kitalált kontextus szerint viselkedik, miszerint senki sincsen tudatában azzal hogy egy filmben van. Ahogy itt a főszereplő is e szerint viselkedne, de különbség az lenne, hogy ezzel együtt tudatában lenne annak is hogy egy kitalált kontextus által kreált szereplő."


Nagyon tévedsz, ha azt hiszed, hogy a valóságshow-k olyanok, mint a videofelvételek! Nagyon is le vannak ott osztva a szerepek, olvass kicsit utána. A kutya nem nézné, ha nem így lenne, mert pont olyan unalmasak lennének a valóságshow-k, mint a videofelvételek (amik csak a családnak, a barátoknak, az ismerősöknek érdekesek).

2018. márc. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha jól értem olyan filmeket keresel, amelyekben "áttörik" a negyedik falat. Ezek jutottak eszembe:


Annie Hall

Meglógtam a Ferrarival

Harcosok klubja

Durr, durr és csók

A Wall Street farkasa

2018. márc. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!