Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars: Finn akkor most...

Star Wars: Finn akkor most Reybe vagy Roseba szerelmes?

Figyelt kérdés
A 7. részben még Reyre nyomult, aztán a 8.-ban hirtelen nem érdekelte hanem helyette Rose-zal jött össze, akkor most melyikükkel akar igazából lenni? (És akkor még Poet nem is említettem...) :D

2018. márc. 29. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
TLJ-ban nem érdekelte volna Rey? Miután magához tért az első kérdése, hogy hol van Rey. Majd megakar szökni, hogy figyelmeztesse, hogy az Első Rend nyomon tudja követni az Ellenállást, és ez miatt Rey ne sétáljon csapdába. Rose-zal nem jött össze, a csaj nyomult rá. Mondjuk ennél a csávónál nem lehet tudni, mert Rey-be is két perc ismeretség után szeretett bele, meg mert egyszer megfoghatta a kezét.
2018. márc. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Finn a 7. részben nyomult Reyre, de a 8.-ban inkább már csak egy egyszerű baráti ragaszkodás alakult ki köztük. Finnre Rose van rá akadva, nem pedig fordítva. Finn nem is fog nagyon nyomulni Rose-ra szerintem.

Én inkább arra tudnék gondolni, hogy Rey fog bejönni Poenak :D Azért a végén az a bemutatkozás, ahogy egymás szemébe néznek, + az a "tudom..."-os utalás... :D El tudnám képzelni ha lenne valami vonzalom köztük.

2018. márc. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

8. részben nem is tudott Finn Reyre nyomulni, hiszen csak a film utolsó pár percében találkoztak megint a 7. rész óta. :)

Finnek most már ott van Rose. Finn amúgy azért kattant rá Reyre először, mert ő volt az első nő akivel találkozott mióta megszökött a Rendtől és ő volt az első aki emberszámba vette. Aztán jött Rose, aki Finnre "hősként" tekintett, és gondolom bejött neki, ahogy nyomul rá a kis csaj. Főleg mikor megmentette Finn életét a sósivatagban, szerintem ott esett le neki igazán, hogy milyen sokat jelent Rosenak Finn. Mikor fent vannak a Sólymon, Finn átöleli Reyt, mint rég nem látott barátját, de rögtön utána letelepedik Rose mellé pátyolgatni. Szerintem ez egyértelmű, hogy Finn kihez kötődik jobban érzelmileg.

Rey és Poe? Áhh, kizárt. Poe szerepét a 9. részben inkább az ellenállás vezető figurájaként tudom elképzelni, nem pedig Rey lovagjaként. Ha már lovag, Reyhez a Ren lovag jobban passzol. :D

2018. márc. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Han Soloba szerelmes
2018. ápr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!