Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen új Star Wars rajzfilm...

Milyen új Star Wars rajzfilm lesz a Lázadók után?

Figyelt kérdés

Sok helyen hallom hogy új sorozatba kezd a Disney. Ez igaz? Ha igen mit lehet tudni eddig róla?

Illetve ti melyikkorszakból szeretnétek ha lenne rajzfilmsorozat?



2018. márc. 29. 06:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, terveznek egy új Star Wars sorozatot, SW-Resistance címmel. Ami a 6. rész utáni időszakot és gondolom a trilógia záró rész közötti időszakot akarja felvázolni rajzfilm szerűen.

2018. márc. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még hivatalosan semmi nem jött ki ezzel kapcsolatban azon túl amit te is tudsz, hogy tervben van egy sorozat (sőt már lehet készül is). Én is olvastam ezt hogy Resistance lesz a címe és a 6. rész után játszódik majd, ugyanakkor erről nem tudom hogy hivatalosan is kapott-e megerősítést vagy csak pletyka. Illetve azt sem tudni hogy rajzfilm lesz-e vagy élő szereplős (hiszen azt hivatalosan is megerősítették viszont, hogy lesz élőszereplős sorozat is).
2018. márc. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A tervek és találgatások alapján jól hangzik. Bár az élőszereplős sorozatért nem lennék oda. Maradjanak szerintem a rajzfilmnél
2018. márc. 30. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!