Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Levi haja az Shingeki no...

Levi haja az Shingeki no Kyojin-ban sötétbarna vagy fekete?

Figyelt kérdés

Az animében néha barnának tűnik, néha feketének, a mangában feketének (bár abban minden kép fekete-fehér, a barna hajú karakterek haja kicsit szürkésebb, viszont az övé fekete), és a legtöbb képen, amit láttam, szintén fekete a haja.

Ugyan ez nem olyan fontos dolog, engem azért érdekelne, hogy most melyik. :)



2018. márc. 29. 17:02
 1/5 Kosbor24 ***** válasza:
100%
Fekete ^^ az animében olyankor tűnik barnásabbnak, mikor mondjuk megy le a nap vagy úgy vannak a fények
2018. márc. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

És azt nem tudod véletlenül, hogy a szeme milyen színű? Azt is láttam már a képeken szürkének, szürkéskéknek, mélykéknek, világoskéknek, sőt, világosbarnának is...

2018. márc. 30. 02:20
 3/5 Kosbor24 ***** válasza:
100%
A hivatalos oldalon acélkéknek írják ^^
2018. márc. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! (Bár nem igazán tudom, milyen is az az acélkék... :) )
2018. márc. 30. 12:52
 5/5 anonim ***** válasza:
A haja biztos, hogy fekete, a szemét azt hiszem, a manga szerint sötétszürkének ("dull grey" - szó szerint "tompa szürke") szokták leírni, az AoT wikin is ez van. Az animére vonatkozó cikkben ugyanezen az oldalon "dull blue", tehát "tompa kék" van. Lehet, hogy a kettőben teljesen különböző, nem ez lenne az első eset: a mangában pl. Petra szőke, kék szemű lány, az animében viszont vörösesszőke, világosbarna szemű.
2019. márc. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!