Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik a világ...

Asd4asd123 kérdése:

Szerintetek melyik a világ legjobb filmje?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a világ legjobb filmje... Oke, tudom, hogy sok jó van, az érdekel, ha egy filmet kéne irnotok, hogy az a legjobb, melyik lenne az? Én szerintem a Hetedik c, film, szerintetek?

2018. ápr. 2. 00:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Halálsoron
2018. ápr. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Ez nagyon egyénfüggő. Nekem például a haborús filmek jönnek be. Ami nagyon nagyon tetszett, és többször is láttam az "Ryan közlegény megmentése" .

Ha nem a háborúkról van szó akkor talán "A remény rabjai"

2018. ápr. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen haborusba tényleg talan az a legjobb, meg szerintem az ellenség a kapuknál c. Film is nagyon eros, hat igen, a remény rabjai megerdemli az első helyet, ha tehetném, hogy kitoroljem a fejembol, és megnezzem ujra, mindennap megtenném🙂
2018. ápr. 2. 00:51
 4/14 anonim ***** válasza:
Kamera által homályosan
2018. ápr. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Forrest Gump
2018. ápr. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

2001: Űrodüsszeia.


Gyönyörű képek, tökéletes zene, örökérvényű és izgalmas történet.

2018. ápr. 2. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Forrest gump azt nagyon jo! :) a kamera altal és a 2001 urodusszeia-t, még nemlattam, de megnezem valoszinuleg koszi
2018. ápr. 2. 03:57
 8/14 anonim ***** válasza:
nem azt mondom hogy ez a legeslegjobb film de a nagyfiúkat mindig szivesen nézem meg:)
2018. ápr. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Avatar.
2018. ápr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez nagyon relatív, mert attól függ, hogy kihez mi áll stílusban legközelebb, kire mi van legnagyobb hatással. Nálam most a SW: Utolsó Jedi a toplistás, főleg mert nagyon bejön Kylo Ren jól kidolgozott, önmagával küzdő karaktere és hogy végül mivé fog válni.
2018. ápr. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!