Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Álomháború, hogy értelmezitek...

Álomháború, hogy értelmezitek a filmet?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy értelmezitek ezt a filmet. Nagyjából értem, de mégis van néhány kérdés ami felmerül.

Babydoll akkor tényleg bekattant? Ugye a valóság elöl egy álom világba menekült, amiből mégegy álomvilágba menekült.

A végén amikor Sweet Pea elmegy a busszal az a valóság volt vagy az álomvilág? Ő sem volt teljesen normális? Illetve a fiú aki előtte száll fel ott volt az első harcukban sebesűlt katonaként. Mit akar jelképezni, hogy felbukkant?

Olvastam, hogy eredetieg máshogy lett volna vége, csak a rendező módosította. Mi lett volna eredetileg a vége?

Babydoll tényleg akarta azt a beavatkozást? Végül mi lesz vele? Csak növényként ül az elmegyógyintézetben?

Le tudnátok írni a ti értelmezéseteket is? Érdekes a film, de nem teljesen értem az egészet.


2018. ápr. 2. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
47%

akin lobotómiát végeztek mint a végén a csajon az igen,utána csak ül és néz ki a fejéből mint egy növény.

amúgy szerintem nem kell ehhez nagy mögélátás.

kitervelték a szökést,végre is hajtották és ezt a gyógyszerek okozta hallucinációs képvilágával filmesítették meg.

2018. ápr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak az elején amikor az apja fizetett az elmegyógyintézetben úgy tűnt mintha csak el akarná tűntetni.

A barátnői akikkel együtt harcolt vajon tényleg léteztek vagy azt is kitalálta? Mert a barátnői a lányból kiragadott tulajdonságokat is megtestesíthenek ha úgy nézzük.

Vajon a valóságban mi történhetett amikor az álomvilágban táncolt? Mert a tánccal jutott el egy másik álomvilágba ahol harcolt. Akkor a valóságban ez idő alatt mi történt? Csak simán végrehajtotta a dolgokat?

2018. ápr. 3. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!