Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a rész?

Melyik ez a rész?

Figyelt kérdés
Melyik az a családi titkok az egyik szereplőt Fruzsinak hívják és ugyanaz a lány játsza, aki egy másik családi titkokban Hajdú Melindát(Vékony vágyak című részben)? Nagyon fontos lenne!

2018. ápr. 2. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Mitől lenne ez nagyon fontos?😅
2018. ápr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert szeretném minél hamarabb megtalálni. Egyébként pedig nem hiszem hogy magyarazattal tartozom neked, ha nem a kérdésre válaszolsz hanem csak provokálsz. Nem értem a magad fajta minden lébe kanál embereket, akik csak bele kötnek a más dolgába.
2018. ápr. 2. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kotottem beled,szimplan csak erdeklodtem miert fontos..
2018. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyebkent meg a vegen ottvannak a szereplok,altalaban az elejen vannak a foszereplok.
2018. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztos ,hogy csaladi titkok resz? Nem lehet,hogy csapdaba csalva,gyanu arnyekaban,veled is megtorthet resz esetleg?

Nagyon unatkoztam es mind a 180 (kb) reszbe beleneztem,de egyikben sem lattam azt a lanyt

2018. ápr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
most már engem is érdekel minek kell:D
2018. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!