Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe a 'The Walking...

Mi a címe a 'The Walking Dead' 8. évad 11. részének?

Figyelt kérdés
Nem hallottam, hogy bemondták volna, és nem az angol címre (Dead or Alive Or) gondolok.

2018. ápr. 3. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Élve vagy halva, vagy

(Dead or Alive Or)


Fél perc google.Meg igazából csak az angol cím lefordítása.

2018. ápr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ismerem a Google-t, és tudok angolul is de máskor is volt már olyan hogy az angol címet másnak fordították mint ami valójában. Egyébként ha Wikipédián találtad akkor nagyon szuper de oda én szoktam beírni. Végül ezt írtam be, miután napokig senki sem válaszolt. Azóta se lett módosítva szóval gondolom jó.

Azért köszi a választ.

2018. ápr. 9. 22:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kötekedésnek szántam csak tényleg nagyon sok ember van itt aki olyan kérdéseket tesz fel amit gyorsabban megtalálna mintha a válaszokat várná itt.

Amúgy hivatalos magyar címet nem tudok,nem nézem magyarul.De nagy valószínűséggel ez.

2018. ápr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!