Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Voldemort tudta, hogy Harry...

Voldemort tudta, hogy Harry horcrux?

Figyelt kérdés
Én csak a filmes ismereteimre tudok alapozni, de a félvér hercegben, mikor harry megnézi Lumpsluck emlékét, abban Denem azt kérdezi a professzortól, hogy nem lehetne-e hét részre szakítani a lelkét. Később, mint kiderül, Harry-t is beleértve pontosan hét horcruxot csinált. Ez szimplán csak véletlen vagy szándékos?

2018. ápr. 3. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Véletlen
2018. ápr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudta. Akkor eleve nem ölte volna meg.
2018. ápr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
0%
Nem Harry a horcrux hanem a pálcája.
2018. ápr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Harry a horcrux, mivel ő volt ott, mikor Voldemortra visszapattant az átok, nem pedig a pálca, amit majd 10 évvel később vesz meg.
2018. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

3-as nem a pálcája volt az,hanem ő. Jól írta a kérdező. Ezért is látott a fejébe.

És szerintem az csak véletlen,hogy pont 7 volt,mert szerintem se ölte volna meg ha rudta volna.

2018. ápr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha tudta volna is meg kellett volna hogy ölje.

A halálfalóknak nem mondhatta el a "titkát" a horcruxokról nehogy más is készítsen párat.

És ezért mert nem mondhatta volna el miért nem ölheti meg Harryt, ezért sokan azt gondolták volna hogy azért mert nem tudja. És akkor sok halálfaló lelépett volna mint ahogy az meg is történt amikor kiderült a hetedik könyvben hogy Harry életben van.

2018. ápr. 4. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudta. Véletlen csinált Harryből horcruxot. És nyilván csinált volna még, hogy meglegyen a hét, csak már nem volt rá ideje. Naginiből is már csak a visszatérése után készített horcroxot a "biztonság kedvéért", tehát ereje teljében 5-ig jutott.
2018. ápr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyilván nem tudta. Nem csinált volna Horcruxot valakiből aki fenyegeti őt.
2018. ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A könyvben leírják hogy voldemort harry megölése után szerette volna megcnáln a 7. et. Ez egy nagyon fontos gylkoság lett volna számára mert megöli azt az ellenfelét ak lehetséges hogy megállíthatta volna. és ez így is történt :)
2018. jún. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
elnézést előző vagyok nem hetediket hanem a hatodkat.
2018. jún. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!