Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elmesélné valaki mi történt a...

Elmesélné valaki mi történt a Tokyo Ghoul második évadában?

Figyelt kérdés
Láttam, de nem igazán emlékszem rá, viszont jön a harmadik évad és nem akarok totál homállyal nekilátni. Nagyon szépen köszi!
2018. ápr. 4. 13:05
 1/6 trichard2001 ***** válasza:
Nézd meg újból.
2018. ápr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hajj, kinek van arra ideje :(
2018. ápr. 5. 16:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Kaneki megerősödik mint Ghoul továbbá beáll az Aoigirihez. Velük kisebb nagyobb támadásokat hajtottak végre, míg az első évadban megismert mellékszereplők melózgatnak a kávézóban & suliba járnak stb. szóval élik az életüket.

Az aogiri tagjaként kanekiék kiszabadítanak egy rabot(szintén ghoul) akit történetesen egy spéci börtönbe visznek. Ott is kezdetét veszi a hercehurca.

Kedves mellékszereplőink akkor csatlakoznak be amikor kiderül(a rendőrök számára) hogy a kávézó ahol dolgoznak(Anteiku)az az általuk üldözött Bagoly tulajdona(Az öregember). Neki megismerjük a történetét,hogy vállt ilyenné, stb. Közben az aogiri tervezget, Kaneki őrlődik.

Megkezdődik a harc a kávézó környékén.

Legyőzik a baglyot meg a 2 munkását(majom-kutya maszkban, a nevük nem ugrik be, ők is pincérkedtek a kávézóban).

Kaneki megkűzd Amonnal, le is győzi őt.

Közben megjelenik a Bagoly gyereke, az igazi 1 szemű, megöl/megsebesít pár rendőrt akit ezidő alatt jobban megismerhettünk.

Becsatlakozik az aogiri is 1-2 laza mozdulat erejéig.

Végül kaneki felkel a kávézóban, ott várja Hide(egy iskolába jártak, nagy volt a barátság). Viszont Hide kapott egy halálos sebet, meghal.

A kávézó leég.

Kaneki végig cipeli a testét a város utcáin(a "haza" irányában, mivel Hide erre kéri,hogy menjenek haza).

Közben belefut abba aki elüldözte az igazi egyszeműt.

Itt ér véget az utolsó rész, pár extra pillanattal a többi szereplőt illetően.

Valszeg Kaneki megkűzdött a taggal akivel össze találkozott a haza úton.

Lényegében ennyi, olyan hú de nagy események nem történtek :D

Láttam a 3. évad 1.részét , egyenlőre elég zavaros és eddig nem nyerte el a tetszésem, remélem jobb lesz :)

2018. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úú, nagyon szépen köszönöm! Képben vagyok akkor teljesen. Először nekem sem tetszett az első rész, de aztán belegondoltam, hogy most ez van, de tuti, hogy Kaneki visszatér régi énjéhez és az biztos nagyot fog szólni ^^
2018. ápr. 7. 11:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát kíváncsi leszek :D

Közben megnéztem az eddig kimaradt Parasyte c. animét, elég jó volt , ha még nem láttad és van időd less rá :)

2018. ápr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
LOOOL vicces hogy a 2. évadnak semmi köze nincs a harmadikhoz mert az egészet kidobták a kukába (nem követte a mangát, szóval nagyjából olyan mintha nem is létezett volna :D )
2018. máj. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!