Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lányok! Közületek ki szereti...

Lányok! Közületek ki szereti és rajóng a szuperhős képregény filmekért ami marvel és dc?

Figyelt kérdés
És miota ismeritek ezeket illetve miben ismertétek elöször?pl:rajzfilm,film,videojáték 16/F
2018. ápr. 5. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Gal Gadot az veszett jó csaj!
2018. ápr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a Marvelt imádom :D de a DC sem rossz. És filmeket láttam először meg random képregényeket olvastam de azokat eléggé össze-vissza, ráadásul csak kölcsönbe kaptam őket, de amúgy nemrég rájöttem, hogy elkezdhetném megkeresni őket a neten hogy ne csak a filmeket nézzem újra százszor :D 16/L
2018. máj. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én alapból nem voltam oda az ilyen szüperhősös filmekért, de a Deadpool-t azt imádtam.(lassan megnézhetem végre a második részét is)

Viszont egyszer párom rávett, hogy kezdjük el nézni az Infinity War-t(csak sajnos kb a közepén megakadt a felvétel(khm "házimozi")) és elkezdtem rágni a fülét, hogy nézzük meg, utána mondta, hogy oké, de a "felveztő" filmeket is látnom ke ha érteni szeretném(alias Vasember, Thor stb.)

2018. máj. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Először egy DC filmet láttam, a Sötét lovagot és annyira megtetszett, hogy elkezdtem DC filmeket nézni. Valahogy magtaláltam a Marvelt és sokkal jobban bejön mint a DC.
2018. júl. 13. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Madri00 ***** válasza:

Én a Marvel filmekért rajongok mélységesen, láttam az összes filmet vagy 5x, és az újakat is mindig várom lelkesen a mozikban, kb egy 4éve szerettem meg őket és nőttek a szívemhez,a marveles játékokat is nagyon szeretem, főleg a lego marvel super herost, a képregényeket is szeretem habár abból nem olvasok olyan sokt. És ennek tetelyében van egy marveles tetoválásom is.

19/l

2020. febr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!