Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca 8. évadának...

Trónok harca 8. évadának kiszivárgott forgatókönyveivel kapcsolatban kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Az első dolog, szerintetek tényleg ezek a valódi forgatókönyvek? Az én véleményem az, hogy valószínűleg igen, túlságosan is egybevág az eddigi teóriákkal, és az eddigi írói stílussal.


A második, hogy szerintetek most, hogy még messze nem kezdődött el a forgatás, de kint van a forgatókönyv változtatnak rajta?


A harmadik, aki hozzám hasonlóan végigolvasta mit gondol? Ha ez lesz a forgatókönyv, akkor ez most spoileres, de titeket mi lepett meg?


MONDOM ÚJRA HA EZ A FORGATÓKÖNYV, AKKOR EZ NAGYON SPOILERES LESZ!!!


-Jon és Dany kinyírása kicsit erős, de benne volt, hogy ez lesz, és így meg lesz oldva, hogy ki is uralkodjon, mondjuk nagy hiszti lesz belőle a rajongók körében, az tuti. Én egyiket se bánom, nagyon elkezdtek a sorozat Mary Sue-ivá válni.

- A sárkányok mint faj végleges kiirtása. Azzal, hogy mindhárom elpusztul a sorozat végére, és egy se rak tojásokat, vagyis a forgatókönyvben nincs ilyen említve azt jelenti, hogy sosem lesznek többet sárkányok. Ez seggre ültetett. Legalább egy tojást rakhatott volna Drogon.

- Az a karakter, akinek a halálát igazán bánom a Sandor The Hound Clegane, ha valaki ő aztán megérdemelt volna egy boldog, békés életet.

- Az egyedüli, ami igazán üt és a sorozatban nem számítottam rá, az a legvége, amikor az utolsó megmaradt whitewalker megkoronázza az új Éjkirályt, aki történetesen Bran, és basszus a scriptben nincs semmi, ami arra utalna, hogy újjáépítik a falat, az úgy marad lerombolva, és már sárkányok sincsenek, tehát a következő tél idején Bran és "kis" csapata elvileg gond nélkül gyalogol majd keresztül Westeroson.


2017. aug. 19. 01:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
baromira remélem hogy kamu az egész,mert én bizony némi happy endet várok a végére,noha lesznek veszteségek pld sárkányok.annyi biztos hogy az hbo és martin író sem igért boldog befejezést.de ekkora g..ci nem lehet.vagy mégis?
2017. aug. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%

Nagyon esélyes, hogy a valódi. A 7. évadé is kiszivárgott már talán ősszel, amit abban olvastam eddig mind megtörtént.

Én kifejezetten örülnék, ha nem happy end lenne :D

2017. aug. 19. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Még nem tudni, igaz-e vagy nem. Tavaly biztos volt. Most csak azt írták, lehet rajongói teóriák, de lehet valódi.

Egy biztos, nem lesz happy end, keserédes lesz a vége, de nem is baj.

2017. aug. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%

Van, ami meglep, van ami nem.

Ez a Bran lesz az Éjkirály vonal érdekes fordulat.

Persze reménykedem a happy endben, de mégis arra számítok, hogy sem Dany sem Jon nem éli túl. Egyik sem kerülhet a trónra. Ez valahol evidens számomra. Nem illene bele a Trónok harca világába, ha diadalittasan elfoglalná Dany a trónt és mindeb happy lenne.


Eltekintve mindattól, amit leírtál, a forgatókönyvtől, és minden teóriától:


Két lehetséges vég fordult meg a fejemben:


A Mások, az Éjkirály győz. Az emberiség elbukik.


Illetve mióta Kisujj említette Sansának, hogy trónra akar lépni, valahogy megfordult a fejemben, hogy ő fog kijönni az egészből győztesen.

Tehát valahogy megállítják a holtak seregét, de egyik főbb karakter sem éri el célját.

2017. aug. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
Hol olvastad ez a kiszivárgott forgatókönyvet?
2017. aug. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
Nevermind megvan :D
2017. aug. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

A sorozat nem érdekel annyira, mert régóta szakított a könyvekkel, de a kiszivárgott 8. évad forgatókönyvből van olyan, amit szinte így gondoltam, hogy a könyvben meg fog történni.

Ilyen pl. az, hogy Dany gyerekszülés közben hal meg. Vagy hogy bizonyos értelemben a Tél/Joramun kürtje Bran, aki a Fal elbukását okozhatja. Jaime halála tűz által. Jon halála (de nem ilyen módon). Az egyik sárkány halála a Falnál. Tyrion túléli az egészet. Egy Baratheon fattyúé lesz a Stormlands/Viharföldek. Sansa túléli és uralkodni fog (de én a Riverlands/Folyóvidékre gondoltam és gondolok még mindig).


Én már kizártnak tartom, hogy a könyvek története is így legyen majd, és ez legyen a végkifejlett.

2017. aug. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Az, hogy mi lesz a könyvekben, jó kérdés, állandóan mondogatja Martin meg az HBO, hogy az utolsó két évadhoz neki már semmi köze, de korábban meg azt mondták, hogy már átbeszélte az írókkal, hogy mi legyen a vége, és egyezzen is valamennyire a könyvekkel.


SPOILER

Az, hogy gyakorlatilag mindenki meghal nekem annyira nem nagy csavar, lényegében véve a fontosabb szereplők közül, ha jól számolom heten maradnak életben a végére, Sansa, Arya, Tyrion, Bronn, Davos, Sam és Missandei (oké Gendry meg Yara is, de ők sehol nem voltak évadokon keresztül)


Meg ha már ezen a vonalon indultak el, miért nem voltak merészebbek? Ugye a Tűz és Jég dalát a Rózsák háborúja inspirálta, és mindig volt egy rakás spekuláció, hogy valamelyik jelentéktelen karakter végzi a trónon, akkor lehettek volna merészebbek is, mert ez a Tyrion uralkodik míg fel nem nő Jon és Dany lánya kicsit sablon befejezés lesz.

2017. aug. 19. 10:28
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Én még nem olvastam el teljesen, de ez egybevágna azzal a teóriával, hogy az egész mögött a gyermekek állnak, legalábbis az a kaptár-tudat, ami a varsafákban él belőlük és a zöldlátó-vargokat használják fel "gazdatestnek". Az egyik ilyen Vérholló volt és most, hogy már a teste gyenge, kell nekik egy új, aki Bran lesz.

Szerintem a sorozat csak ezt formálja át egy kicsit azzá, hogy Bran éjkirály lesz...a könyvekben inkább az utolsó zöldlátó veszi át felette az irányítást.

Legalábbis nekem eddig ez tetszett a legjobban.


Nagyon örülnék, ha nem happy end lenne.

2017. aug. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
#4: A Kisujjas elméleted jövőhéten dobhatod a kukába :D
2017. aug. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!