Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Moziba akkor is lejátszák a...

Moziba akkor is lejátszák a filmet, ha csak két ember foglalt rá jegyet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jövő héten megyek moziba az egyik barátnőmmel, és csak mi ketten foglaltunk rá jegyet (eddig). Így is lejátszák a filmet, hogy csak ketten leszünk?

2018. ápr. 14. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2018. ápr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is ha csak egy. Én már voltam teljesen egyedül a teremben. De amúgy nem csak ketten lesztek, a legtöbben vetítés előtt veszik meg a jegyet. Jövőhétig még sok idő van.
2018. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztosan. Én voltam úgy moziban, hogy két haverral mentem, és csak mi hárman voltunk összesen az egész teremben.
2018. ápr. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2018. ápr. 15. 12:48
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

igen.

a sin city-t így néztük meg.

fura is volt,mert akkor jött a mozikba,erre rajtunk kívül senkit nem érdekelt.


de cinema cityben már tapasztaltam olyat,igaz csak régebben,hogy ha kevesen voltunk a teremben ilyen 4-5en,akkor ki volt kapcsolva a dolby.

2018. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"igen.

a sin city-t így néztük meg.

fura is volt,mert akkor jött a mozikba,erre rajtunk kívül senkit nem érdekelt.


de cinema cityben már tapasztaltam olyat,igaz csak régebben,hogy ha kevesen voltunk a teremben ilyen 4-5en,akkor ki volt kapcsolva a dolby."


Na basszus, én is pont a Sin City-n voltam így, hármunkon kívül senki sem volt kíváncsi a filmre akkor:D

2018. ápr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!