Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem lehet találni sehol...

Miért nem lehet találni sehol sem manapság ismerkedésre vevő, jó fej, aranyos, kedves lányokat, miért van az, hogy ha talál az ember egy jellemre értékes lányt, az már foglalt?

Figyelt kérdés
Már sehol sem lehet találni értékes lányoakt, mindenhol csak ribizlik vannak? Annyira unom már, én mindent megteszek, hogy legyen egy értékes barátnőm és mégsem lehet találni vagy, ha igen nagy sokára, akkor kiderül, hogy van pasija. -.-
2013. aug. 23. 13:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Üdv a klubban... A normális nő olyan manapság, mint a fehér holló. Ééés biztos mindjárt jön egy idióta aki majd közli, hogy rossz helyen keresgélünk... :-D
2013. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Én találtam egyet, de nem igazán tudom felkelteni komolyabban az érdeklődését... :(
2013. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Mit értessz normális lány alatt?

És igen valószínűleg rossz helyen keresgélsz,vagy rosszul csinálod,rengeteg olyan leányzó van aki meg téged ,és társaidat keresik;)

2013. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én rohadtul úgy érzem, hogy engem aztán egy lány se keres. XD Meg úgy általában nem keresnek senkit, nem is kell nekik, mert ugye nekünk kell odamenni és lenyűgözni, felkelteni az érdeklődését. Csak az a helyzet, hogy nem mindenkinek megy ez olyan egyszerűen. Meg manapság nagy a "túljelentkezés" szinte lehetetlen odaférkőzni egy normális lányhoz, aki talán vevő a dologra.
2013. aug. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Tele van a világ ilyenekkel. Te amúgy hol próbálsz ismerkedni?
2013. aug. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Amelyik olyan mint amilyet keresel annak nem felel meg a külsője mert mindenki az ilyen ribizli kinézetűeket keresi és szép belsőt vár....
2013. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Noydra ***** válasza:
6os olyanról sosem hallottál, hogy aki szép, az lehet normális is?
2013. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Megerősítem hogx létezik olyan lány aki szép..és nem csak külsőleg..hanem a "belseje" is nagyszerű!
2013. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

#8

Ásd el magad!

2013. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%

Hát.. Én erre nagyon bő magyarázatot tudok adni. Srácok állítása szerint "értékes jellemű" leányzó vagyok. DE kb alig mernek páran oda jönni hozzám és kezdeményezni. Tényleg csak a legvakmerőbbekkel találkoztam. De az ott bukott el, hogy én meg utálom az ilyen jellemű srácokat. :D

Rengetegen mondják azt, hogy úgy érzik megközelíthetetlen vagyok, vagy éppen, hogy "úgy is van barátja".. Ahányszor megkérdezik, hogy van-e barátom és azt mondom, hogy nincsen, akkor a reakció az, hogy tátott szájjal bámulnak és "NINCSEEEEEN?!?!" nem, nincsen.. És vissza hőkölnek!!! :D Miééért?!

A férfiak nem várnak, türelmetlenek. Nekem pl. már nincs kedvem végigfutni ugyan azokat a köröket, mindvégig teljes érdektelenséget mutatok, ha bírja a kiképzést, akkor talán bevetem magamat. De már egyáltalán nem töröm magamat.

Illetve rengetegszer előfordul az, hogy nekem nem megfelelő a srác.. Onnantól kezdve lehetek állandó jelleggel szingli, akkor sem fog történni semmi. CSúnya kimondani, de többre tartom magam, mint hogy egy ilyennel legyek együtt.

Szerintem teljesen megérdemlik az értékes jellemmel bíró lányok, hogy válogathassanak! És ha ez avval jár, hogy azt mondják van barátjuk, akkor ezt fogják mondani. Ha nincs, akkor is..

2013. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!