Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol lehet angol feliratos...

Ritmikus_csimpifon kérdése:

Hol lehet angol feliratos dvd-n beszerezni vagy megnézni a Berlin, Berlin c. német sorozatot? A főszereplő Felicitas Woll, az M2 is sugározta a 2000-es évek közepén. Német nyelvű dvd-t találtam, de nem beszélek németül.

Figyelt kérdés

#Berlin #Felicitas Wolle #Franciska Meyer Price
2018. ápr. 15. 14:35
 1/1 anonim válasza:

Épp néhány hete fejeztem be a az első három szezon gépi fordítását németről angolra, innen letöltheted ezeket:


[link]


gépi fordítás alatt értsd Google fordítóját. Tehát messze nem tökéletes, vagy művészi, de aki jól tud angolul annak ez nem okoz problémát. (aki még tanulja az angolt, annak valószínűleg igen.)


Azért csak az első három szezont fordítottam le, mert csak ezeknek vannak meg a német nyelvű feliratai ugyanezen a web portálon. Ha valaki fel teszi oda a 4. szezont németül, akkor azt is lefogom fordítani angolra Google segítségével.


Ahhoz, hogy tudd használni ezeket a feliratokat (.srt fájlok) ahhoz DVD sajna nem jó, hanem javaslom, hogy az egyes adásokat töltsd le Youtuberól mp4-es fájlként, utána tedd ezeket a videókat egy könyvtárba, ugyanide az srt fájlokat, természetesen az mp4 és srt fájlok neveinek meg kell egyezni (pl. Liebe.mp4 és Liebe.srt), és az ingyenes VLC videó lejátszóval megtudod így nézni az első 3 szezont, összesen 66 db. 20 perces videót.


Pl. innen letöltheted az 1. szezon 1. részét:

https://www.youtube.com/watch?v=e74ha4Vmgm4


Persze ha tudod, hogy hogyan kell DVD-t rippelni és mp4-es fájlokba másolni az összes részt, akkor az a legegyszerűbb megoldás, ha megveszed vagy már vetted a DVD-ket.

2019. jan. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!