Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen hatással lehet az...

Milyen hatással lehet az emberre, az ha 1 hétig csak sorozatot néz?

Figyelt kérdés
Napi 8-10 órában ,a szügséges megszakításokkal persze. Pl. Mint boltba séta,evés
2018. ápr. 21. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy kipörgette a sorozatot. Mégis milyen hatással kéne lennie. Nem értem a kérdést. Amikor volt időm én is pörgettem ki sorozatot hamar, de semmilyen hatással nem volt rám. Elkönyveltem hogy láttam, azt csá.
2018. ápr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Trevor. ***** válasza:
Én egy idő után magányosnak érezném magam. Bár ha bekészülnék kólával, chipsel meg rendelnék ebéd gyanánt pizzát és mindezek mellé találnék nagyon jó sorozatot/okat, akkor valószínűleg ellennék. De egy héten át folyamatosan ezt csinálni egyoldalú lenne.
2018. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mozgás és társaság szegény életmód elhízáshoz és depresszióhoz vezethet. Ráadásul ezért kivenni egy hét szabadságot függőséget is, ami az ítélőképességet rombolja. Diákoknak tengernyi idejük van, esetükben céltalanságot, motiválatlanságot jelenthet.


DE! Mivel egy tényező nem befolyásoló ennyire, ezért, biztos lesz, aki nem így gondolja. Ám a sorozat nézés egy passzív szórakoztatási forma, ami hosszú távon nem tölt fel, hanem leszív. Az élet többi területén az egyensúlyt vissza tudja állítani a sorozat után, akkor ez nem lesz krónikus.

Az aktív, minőségi idő jobban feltölt, több boldogságot hoz.


Nem a sorozatok ellen beszélek. Passzív kikapcsolódásnak jók is lehetnek, de mértékkel és más elfoglaltságokkal vegyesen.

2018. ápr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyári szünetben én is csináltam ilyet. Kikapcsolódtam teljesen, jól éreztem magam. Nekem ez még mindig kikapcsolódás, de már nem tehetem meg. Ettől függetlenül vannak barátaim, de egy hét belefér. Semmilyen hatással nem volt rám. Folytatódott az életem.
2018. ápr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!